facebook

Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN

Zakoupit vstupenku

O hře

http://www.louskacekbalet.cz

O B S A Z E N Í / C A S T

KLÁRA – PRINCEZNA / CLARA – PRINCESS:

Sophie Benoit, Monika Hejduková

LOUSKÁČEK PRINC / NUTCRACKER PRINCE:

Adam Zvonař, Giovanni Rotolo

DROSSELMEYER:

Viktor Svidró, sólista Laterny magiky a Pražského komorního baletu / soloist of Laterna

Magika and Prague Chamber Ballet

KLÁRKA / CLARA:

Sofi a Smith, Polina Sergeeva, FIBS

LOUSKÁČEK / NUTCRACKER:

Albert Kaše, Dalibor Lekeš, TCP-k

MYŠÍ KRÁL / MOUSE KING:

Aleš Krátký, Pražský komorní balet, TCP-k / Prague Chamber Ballet, TCP-k

BABIČKA / GRANDMOTHER:

Maria Karastathi

FRITZ:

Harry Green, Gaia Scopa, FIBS

MAMINKA KLÁRKY A FRITZE / MOTHER OF CLARA AND FRITZ:

Linda Svidró, Pražský komorní balet, TCP-k / Prague Chamber Ballet, TCP-k

TATÍNEK KLÁRKY A FRITZE / FATHER OF CLARA AND FRITZ:

Dominik Vodička, Pražský komorní balet / Prague Chamber Ballet

DĚTI NA NÁVŠTĚVĚ / CHILDREN VISITING:

Leila Chrzanowská, Magdalena Kafková, Anais Beaulieux, Angelina Seewald, Zoe Formandl,

Julia Collins, Sofi e Mirzoeva, Sofi a Smith, Polina Sergeeva, Georgia Rose, Kaya Beverly Matous,

Emily Svidro, Jessie Rose, Gaia Scopa, Romeo Stumpa, Emily Buckle, Klára Prokešová,

Zoe Lánska, Harry Green, Sofi e Luna Chudomelová, David Čermák, FIBS

RODIČE, VYCHOVATELKY / PARENTS, GOVERNESS:

Eliška Bílková, Monika Plachá, Nicole Popelková, Federica Santunioni, Barbora Travinská,

Albert Kaše, Dalibor Lekeš, Jakub Kloc, TCP-k, Eliška Nováková, Pražský komorní balet, TCP-k /

Prague Chambre Ballet, TCP-k

KOLOMBÍNA LOUTKA / COLOMBINE THE PUPPET:

Francesca Smith, Mercedes Gonzales, FIBS

MAUR / MOOR:

Gianvito Attimonelli, Jiří Waňka

TANEC 6 PANENEK / 6 DANCING DOLLS:

Emily Svidró, Amelia Seewald, Emma Durand, Emma Pries, Zoe Wiszniewski, Carla Buckle,

Isabela Kreysová, Julie Collins, Helena Halada, Olivie Zábrodská, Zoe Formandl, Elena Scopa,

FIBS

SLUŽEBNÉ / CHAMBERMAIDS:

Sophie Mirzoeva, Anna Müller, Evelin Voznesenskaya, Jiwon Oh, FIBS

MYŠI / MICE:

Norina Costa, Anna Jehlíková, Lucie Chrenčíková, Vendula Kuželová, Tereza Logojdová,

Valerie Matějková, Nikola Petráňová, Serafi ma Sazonova, Natálie Slunéčková, Nela Šandová,

Magda Šichová, Johana Talpová, TCP-k

MALÉ MYŠI / SMALL MICE:

Georgia Rose, Katie Pierson, Isabela Kreysová, Mia Bartošová, Sofi e Luna Chudomelová,

Valerie Tykač, Dong-ha Kim, Magdalena Kafková, Romeo Štumpa, Harry Green, Emma Durand,

Emily Buckle, FIBS

VOJÁCI / SOLDIERS:

Dominik Vodička, Pražský komorní balet / Prague Chambre Ballet, Jakub Kloc, Albert Kaše,

Dalibor Lekeš, Nicole Popelková, Barbora Travinská, TCP-k

SNĚHOVÉ VLOČKY – SÓLO / SNOWFLAKES – SOLOISTS:

Francesca Smith, Mercedes Gonzales, FIBS

SNĚHOVÉ VLOČKY / SNOWFLAKES:

Sofi e Hlaváčová, Maria Makarová, FIBS, Viktorie Bartáková, Eliška Bílková, Eugenia Effi mová,

Natálie Glembová, Bára Mullerová, Oldřiška Neumannová, Nicole Popelková, Kim Soyeong,

Kristýna Šoukalová, Barbora Travinská, TCP-k

MALÉ SNĚHOVÉ VLOČKY / LITTLE SNOWFLAKES:

Emily Svidró, Amelia Seewald, Emma Durand, Emma Pries, Zoe Wiszniewski, Carla Buckle,

Isabela Kreysová, Julie Collins, Helena Halada, Olivie Zábrodská, Zoe Formandl, Elena Scopa,

FIBS

MOTÝLI / BUTTERFLIES:

Francesca Smith, Mercedes Gonzales, Sofi e Hlaváčová, Maria Makarová, FIBS, Eliška Nováková,

Linda Svidró, Pražský komorní balet, TCP-k / Prague Chamber Ballet, TCP-k

ŠPANĚLSKÝ TANEC / SPANISH DANCE:

Monika Plachá, Federica Santunioni, TCP-k, Maria Makarova, Francesca Smith, FIBS

ORIENTÁLNÍ TANEC / ORIENTAL DANCE:

Bára Müllerová, Natálie Glembová, TCP-k, Leila Chrzanowská, Harry Green, Sofi e Hlaváčová,

Gaia Scopa, FIBS

ČÍNSKÝ TANEC / CHINESE DANCE:

Kim Soyeong, Eugenia Effi mová, TCP-k, Angelina Seewald, Emily Svidró, Dong-ha Kim,

Jessie Rose, FIBS

RUSKÝ TANEC / RUSSIAN DANCE:

Amelia Seewald, Katie Pierson, Anna Müller, Sophie Mirzoeva, Olivia Zábrodská,

Kaya Beverly Matous, Jiwon Oh, Evelina Voznesenskaya, FIBS

KVĚTINOVÝ VALČÍK / WALTZ OF THE FLOWERS:

Sofi e Hlaváčová, Anais Beaulieux, Emily Buckle, Zoe Lánska, Valerie Tykač, Zoe Formandl,

Julia Collins, Leila Chrzanowská, Magdalena Kafková, Georgia Rose, Mia Bartošová,

Klára Prokešová, FIBS, Eliška Bílková, Eugenia Effi mová, Natálie Glembová, Bára Mullerová,

Oldřiška Neumannová, Nicole Popelková, Barbora Travinská, TCP-k

 

FIBS: first international ballet school

TCP-K: taneční centrum praha, konzervatoř – gymnázium / dance center prague, conservatoire – grammar school

 

Marek Malis – Úprava hudební nahrávky / Audio mastering

Jevištní personál Divadla Na Vinohradech pod vedením Lukáše Mathé /Stage technicians under leadership of Lukáš Mathé

Jaroslava Weishauptová, Blanka Látalová – Garderoba / Wardrobe

Blanka Smith – Výroba kostýmů, kostýmní asistence / Production of costumes and supervisor

Diana Horváthová – Vedoucí maskérek / Head of make up artists

 

Pokud plánujete návštěvu představení s malými dětmi a nejste si jisti výběrem míst v sále, obraťte se s důvěrou na bezplatnou infolinku divadla 800 900 888, kde vám rádi poradí.

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Neděle
15. 12. v 14:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku
Neděle
15. 12. v 17:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku
Neděle
22. 12. v 14:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku
Neděle
22. 12. v 17:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku
Neděle
5. 1. v 14:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku
Neděle
5. 1. v 17:00
Louskáček LOUSKÁČEK, VÁNOČNÍ SEN Zakoupit vstupenku

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2019 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.