facebook

E. Režnarová, S. Rojková VEČER BEZ LÍČIDEL - E. Režnarová a S. Rojková

Zakoupit vstupenku

O hře

„Divadlo je pro mě stále pevný základ, kde se člověk vyučil profesi. Divadlo je grunt. Říká se:  lékař léčí tělo, herec léčí duši. Na jevišti to - díky vzájemnému kontaktu herců a publika  - platí stoprocentně,“  tak se z lásky k divadlu vyznává herečka Eva Režnarová.  Nejen jako Profesorová z Čapkova Loupežníka se v úterý 10.listopadu představí na Večeru bez líčidel ve zkušebně Divadla na Vinohradech společně s Mimi – Sabinou Rojkovou. Jaké jsou dlouholeté herecké zkušenosti vedle prvních repríz na velkém jevišti? Večery bez líčidel, jsou pokaždé netradičním divadelním svátkem, kde herci nechají divákům nahlédnout do svých životních a uměleckých osudů – i díky otázkám publika -  doslova tváří v tvář. Jste srdečně zváni .  

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.