facebook

Eva Režnarová a Sabina Rojková bez líčidel

30. 9. 2015

Další z cyklu Večery bez líčidel.

„Divadlo je pro mě stále pevný základ, kde se člověk vyučil profesi. Divadlo je grunt. Říká se: lékař léčí tělo, herec léčí duši. Na jevišti to - díky vzájemnému kontaktu herců a publika - platí stoprocentně,“ tak se z lásky k divadlu vyznává herečka Eva Režnarová. Nejen jako Profesorová z Čapkova Loupežníka se v úterý 10. listopadu představí při Večeru bez líčidel na studiové scéně Divadla na Vinohradech společně s Mimi – Sabinou Rojkovou. Jaké jsou dlouholeté herecké zkušenosti vedle prvních repríz na velkém jevišti? Večery bez líčidel, jsou pokaždé netradičním divadelním svátkem, kde herci nechají divákům nahlédnout do svých životních a uměleckých osudů – i díky otázkám publika - doslova tváří v tvář. Jste srdečně zváni .
Vstupenky můžete rezervovat přímo zde.

Foto k novince: Eva Režnarová a Sabina Rojková bez líčidel

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.