facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

15.01.2018 | Lenka Řezníčková
Dobrý den pane řediteli, chtěla bych se zeptat, zda mohu Vám zaslat přání pro paní Brožovou, která bude mít v únoru krásné narozeniny.Budete jí ho moci předat? Nebo to mohu přímo zaslat pro ni do divadla? Chystáte pro ni nějaké překvapení?
Děkuji za Vaši odpověď.

Milá paní Řezníčková,
Kateřina Brožová právě zkouší novou roli a v únoru bude mít v našem divadle premiéru. Můžete ji poslat blahopřání do divadla, které jistě dostane a nepochybně ji také potěší. Kdybych Vám prozradil, že pro ni chystáme překvapení, pak by to už překvapení nebylo :-)
Tomáš Töpfer

14.01.2018 | Jana podlesakova
Dobrý den pane řediteli přeji v novém roce hodně zdraví a klidu.ja jsem hodně onemocněla už zdravá,už dost uklidnila budu 29.ledna své narozeniny přijdu podívat na lev v zimne.byla volit 1 kolo Miloše Zemana a ještě budu volit v druhém kole Drahoše,mam nervy kdo vyhraje.ale spomela v patek na paní Havlovou byla na vinohradském hřbitově.slesna podlesakova Jana.

Děkuji za dopis
TT

14.01.2018 | Jaroslav Šmejkal
Dodatečně vše nej k vašim narozeninám MISTŘE

Milý pane Šmejkale, děkuji.
Nejsem "mistr". Tím byl Jan Hus a toho nakonec upálili :-)
Tomáš Töpfer

14.01.2018 | Jaroslav Šmejkal
Přeji pohodový běh vašeho krásného Divadla pane řediteli , omlouvám se za troufalost , mám vztupenky k vám do Divadla jako dárek pro dvě krásné ženy (maminka a dcera) ne ale moje, mají 1balkon lóže 10 , budou tam jen ony dvě protože jsem koupil celý balkón na 17.1. 18. 19hod. Škola žen . Jen se ptám mistře , jestli by bylo možný dát na jejich místa jen třeba květiny které bych samozřejmě dodal . A třeba i pozdrav z pódia od vás nebo aspoň vašich herců . Kdyby jste si našel malou chviličku a odpověděl mi prosím jestli by to šlo . Rád bych , jestli to není problém kdyby jste se mi vyjádřil na tel. č. 702390606 moc se vám mistře omlouvám za troufalost a moc prosím za odpověď prosím ???? . Děkuji za váš drahocenný čas . s pozdravem. J. Šmejkal

Vážený pane Šmejkale,
je mně velice líto, ale takovou službu, aby herci oslovovali nějakého diváka v hledišti, opravdu neposkytujeme. Nevzpomínám si, že bych se někdy s něčím podobným setkal. Snad jen když Marilyn Monroe zazpívala Happy birthday z pódia prezidentovi Spojených států, ale to bylo na jeho narozeninách a jednalo se o J.F. Kennedyho v době, kdy,jak se později ukázalo, byla jeho milenkou :-)
Myslím, že květiny předané osobně jsou větším dárkem, než zanechané v lóži na sedadle. Mimochodem ani tento servis pro diváky nenabízíme. Dokonce je zákaz nosit do sálu skleničky, natož vázy s vodou :-(
Chápu, že chcete svým blízkým udělat radost. Zkuste si vymyslet nějaké jiné, vhodnější a hlavně realizovatelné překvapení. Jsem si jist, že naše představení, které jste jim umožnil navštívit, je jistě dostatečně potěší.
Tomáš Töpfer

13.01.2018 | Tereza Coufalová
Dobrý večer,
chtěli jsme babičku vzít k Vám do divadla, protože by hrozně ráda viděla paní Maciuchovou, kterou má celý život moc ráda. V připravovaném repertoáru jsem ji zahlédla v jedné hře, ale teď už ji tam nemůžu nikde najít. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli bude možnost ji u Vás v divadle vidět.
Děkuji za odpověď, hezký den :)

Milá Terezo,
paní Hanu Maciuchovou budete moci vidět v titulní roli v nové premiéře Colina Higginse Harold a Maude, kterou uvedeme na jaře v režii Juraje Deáka.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2018 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí