facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

07.07.2018 | Marian Krizek
Boli sme u Vas na predstaveni Lev v zime a dakujeme za krasny umelecky zazitok.Divak z Bratislavy.

Děkuji.
Pozdravy do Bratislavy
Tomáš Töpfer

28.06.2018 | Věra Laudová
Dobrý den,
ráda bych složila hlubokou poklonu všem účinkujícím ve včerejší nádherné "Zkrocence". Představení jsem viděla několikrát, vždy se mně velmi líbilo, ale včera to bylo přímo fantastické !!!
Bohužel se jednalo o derniéru...
A i když se v současnosti vydává na DVD všechno možné, záznamy úspěšných a divácky atraktivních inscenací jsou uloženy někde v archivech a pro divadelní nadšence, kteří mají tu smůlu, že jsou jen "obyčejnými" diváky, asi už navždy nedostupné. Škoda...
Přeji celému divadlu krásné léto a v září, doufám, opět nashledanou !

Věra Laudová

Vážená paní Laudová,
Zkrocení zlé ženy byla vedle Hašlera naše nejstarší inscenace a jak zde opakovaně zdůvodňuji, musela ustoupit novým premiérám. Neměli bychom kdy reprízovat například úspěšné Sňatky z rozumu, nebo Harold a Maud. A přijdou další, doufám neméně úspěšné.
Záznamy z představení pořizujeme pro naši potřebu a pro archiv, avšak neplánujeme je vydávat. Komplikovala by to jednak autorská práva a navíc žádný, byť sebelepší televizní přenos nedosahuje kvalit a především atmosféry živého představení. Divadlo je výjimečné tím, že se odehrává teď a tady a k tomu patří i jeho pomíjivost. Bude mě těšit, když "Zkrocenka" zůstane dlouho ve Vaší paměti a ve vzpomínkách našich diváků.
Hezké léto
Tomáš Töpfer

27.06.2018 | Vladimíra Urbanová
Vážený pane řediteli,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za krásný zážitek z představení Sňatky z rozumu. V rámci svého zaměstnání organizuji zájezdy do divadel a celkem často a hlavně rádi jezdíme do vinohradského divadla. Minulý pátek považuji za opravdu zdařilé zakončení našich zájezdů před divadelními prázdninami, od řady účastníků mám velmi kladné odezvy.
Pro mě osobně jsou Sňatky z rozumu srdeční záležitostí, takže když jsem titul objevila v nabídce divadla, neváhala jsem a představení objednala rovnou pro celý zájezd. A bylo to dobré rozhodnutí. Do divadla jsem jela s velkým očekáváním, jak tak rozsáhlé téma zpracujete v časově omezeném prostoru divadla. Velmi se vám to povedlo, skvělé herecké výkony, výstižná scéna pro jednotlivé situace … já osobně jsem si představení neskutečně užila a z divadla jsem odcházela maximálně spokojená. Navíc jsem si odnesla i podepsaný program od Sabiny Rojkové jako takovou malou radost nad rámec celého večera. Takže velký dík Vám za výběr představení, všem účinkujícím za jejich skvělé výkony a samozřejmě i všem, kteří nejsou vidět, ale mají na celkovém dojmu z představení velký podíl.
Přeji Vám klidné a vydařené prázdniny a šťastnou ruku pro výběr takto skvělých představení.
Vlaďka Urbanová

Milá paní Urbanová,
jsem moc rád, že mají naše Sňatky z rozumu tak dobrý ohlas u publika. Tento projekt má "na svědomí" náš šéf dramaturg prof. Jan Vedral. Od počátečního nápadu až k realizaci spolu s režisérem Lipusem. Je obdivuhodné, jak se podařilo rozsáhlé dílo Vladimíra Neffa zpracovat do jednoho večera. Vaši pochvalu rád předám celému souboru.
Přeji hezké léto a v nové sezóně opět na shledanou.
Tomáš Töpfer

26.06.2018 | Kateřina Steklá
Vážený pane řediteli,

děkuji Vám i celému souboru za nádhernou derniéru hry Hašler... i za všechny ostatní skvělé inscenace, které jsem měla možnost v této sezóně zhlédnout. Budu se ale těšit i na nové premiéry, které přinesete po divadelních prázdninách. Pro mě už včerejškem začaly, vám ještě pár inscenací do konce měsíce zbývá, a věřím, že i ty se vyvedou.

Pěkné léto všem, kteří se na chodu divadla podílejí :)

Vážená paní Steklá,
na příští sezóně už pilně pracujeme. I v posledních dnech se zkouší Konec masopustu. Věřím, že to bude mimořádná premiéra. Mimochodem tuto krásnou Topolovu českou hru uvádíme ke stému výročí republiky.
Děkuji za Vaši přízeň našemu divadlu a přeji krásné léto.
Tomáš Töpfer

26.06.2018 | Tereza Coufalová
Vážený pane řediteli, píšu Vám ještě plná dojmů ve vlaku na cestě zpátky na Moravu. Byla jsem na derniéře Hašlera a musím říct, že tak nadšená jsem už dlouho z divadla neodcházela. Představení nemělo jedinou chybu! Ta živá hudba, písničky p. Hašlera a samozřejmě vynikající herci, všechno do sebe zapadalo a bylo to nádherné. Vážně jsem tak nadšená, že to ani neumím pořádně napsat. Chtěla bych Vám tedy závěrem poděkovat za krásnou inscenaci, protože osobně jsem se Vám to říct styděla a stejně bych neřekla všechno, co bych chtěla. Samozřejmě taky děkuji hercům, v čele s úžasným Petrem Rychlým. Myslím si, že všichni v sále byli na konci hrdí na to, že jsou Češi, to je asi to nejkrásnější. Děkuji ještě jednou a omlouvám se, že jsem se tak rozepsala.
Krásné prázdniny, Tereza 21

Milá Terezo,
velice děkuji za všechny. Asi jste si všimla, že i my na jevišti jsme byli plni emocí.
Přeji krásné léto a někdy zase na shledanou v hledišti.
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2018 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.