facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

02.12.2021 | Daniela Pražanová
Tlumočte, pane řediteli, moje poděkování mladému kolektivu tvůrců, jejichž práci jsem mohla vidět dnes, na veřejné generální zkoušce Miláčka. I když je představení poněkud delší, je plné skvělých hereckých výkonů a především plné režijních nápadů. Úžasná je jednoduchá, avšak velmi variabilní scéna! Před zítřejší premiérou: zlomte vaz!!!!

Milá paní Pražanová,
děkuji za Vaši reakci. Jste úplně první :-)
Doufám, že na zítřejší premiéru budou ohlasy podobné, jako je ten Váš.
Za "zlom vaz" se z herecké pověrčivosti neděkuje. Odpovídá se dle tradice. Tedy "Vem Vás čert!"
Tomáš Töpfer

02.12.2021 | Zdenek Lomecký
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat ohledně vstupenek.. Bohuzel se pristi tyden nemohu dostavit na predstaveni a chtel bych se zeptat, jak to funguje s vrácením vstupenek ? Budu moc rád za odpověď

Vážený pane Lomecký,
zavolejte prosím bezplatnou linku 800 900 888, kde s Vámi problém vyřeší.
Tomáš Töpfer

02.12.2021 | Andrea V.
Zdravím, měla bych dotaz na suvenýry z vašeho divadla.. Dají se zakoupit přímo v divadle a nebo se objednávají přes internet ? Předem děkuji za odpověď a mějte hezký den. A.

Dobrý den Andreo,
nabídka našich suvenýrů je k nahlédnutí (včetně cen) na www stránkách https://www.divadlonavinohradech.com/nabizime. Pokud něco vyberete, stačí napsat na info@divadlonavinohradech.com o jaké suvenýry máte zájem, pošleme Vám mailem podklady k bezhotovostní platbě a po uhrazení částky pošleme zaplacené zboží na Vaši poštovní adresu.
Jinak je samozřejmě vše možné koupit v pokladně v Ibsenově ulici každý pracovní den od 11 do 18 hodin.
Tomáš Töpfer

22.11.2021 | Jiřina Horká
Dobrý den, jak to vypadá s nasazením hry Když ptáčka lapají? Moc ráda bych hru viděla. A také by mě zajímalo, kdy bude zahájena rekonstrukce divadla, slyšela jsem něco, že v létě 2023, platí to?

Vážená paní Horká,
inscenaci Když ptáčka lapají máme zatím uskladněnou a na repertoár ji nasadíme jen v případě potřeby.
Příprava rekonstrukce divadla probíhá dle harmonogramu. V současné době se pracuje na projektu, který by měl být dokončen někdy do konce roku 2022, respektive na počátku roku 2023. Teprve pak budeme vyhlašovat výběrové řízení na generálního zhotovitele. Půjde-li všechno dobře, pak by mohla rekonstrukce sutečně v roce 2023 začít.
Budeme doufat, že se někdy na podzim 2025 otevře Divadlo na Vinohradech v plném lesku.
Držte nám palce!
Tomáš Töpfer

21.11.2021 | Ivana Svobodová
Vážený pane řediteli, včera jsem shlédla ve vašem divadle scénické čtení o Magorovi Jirousovi. I přesto, že jsme s kamarády původně vyráželi na Karla Kryla, moc se nám inscenace líbila. Rádi bychom však viděli i Kryla. Bude prosím ještě na repertoáru? Případně i inscenace Peroutka byl gentleman ? Děkuji vám za odpověď a přeju vám vše dobré. IS

Milá paní Svobodová,
inscenace z textů Karla Kryla i Peroutka byl gentleman ještě uvedeme. Sledujte náš web! Informaci včas zveřejníme.
Děkuji
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.