facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

14.07.2021 | Jindřiška Dufková
Vážený pane řediteli,moje poslední návštěva divadla před zavřením byla právě u vás a byla to Balada pro banditu, kterou tehdy zachránil pan režisér Deák. V pondělí 12.7. jsem byla poprvé v divadle po otevření a opět musím pochválit pana režiséra. Tentokrát však jen za režii. Díky jeho práci, skvělým výkonům herců, skvělému počasí a nádhernému prostředí Salla Terreny ve Valdštejnské zahradě jsme si připadali jako ve Veroně a ani nedutali.

Milá paní Dufková,
děkuji za hezkou reakci. Rád Vaši pochvalu panu režisérovi předám.
Díky
Tomáš Töpfer

12.07.2021 | Andrea Hašková
Vážený pane řediteli,
5.7. jsem měla to štěstí, že jsem mohla zažít kouzlo Romea a Julie ve Valdštejnské zahradě. Čekala jsem dlouho a určitě se to vyplatilo, byl to zážitek. Místem konání počínaje a úžasnými herci konče. Ale ráda bych touto cestou poděkovala i těm, kteří nejsou na očích. Dámy ze zázemí. Nedařilo se mi zakoupit vstupenky on-line a vlastně každý krok přiblížit se možnosti navštívit představení, byl s nějakým problémem. Ale tak milá a nápomocná komunikace, kdy i ony dámy ve finále kontaktovaly mě, se bohužel jen tak nevidí. Přeji divadlu a všem jeho zaměstnancům vše dobré a nejpozději na představení Nikola Šuhaj loupežník nashledanou. S úctou Andrea Hašková

Milá paní (slečno) Hašková,
děkuji moc za krásná slova. Jsem rád, že měla letní produkce ve Valdštejnské zahradě tak krásný ohlas u diváků. Vaši pochvalu rád vyřídím nejen hercům, ale i dámám z obchodního oddělení, které se postaraly o dobrou komunikaci a péči o naše diváky.
Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.
Tomáš Töpfer

09.07.2021 | Lucia
Vážený pán riaditeľ.
Mali ste niekedy možnosť spolupracovať s našim slovenským hercom Milanom Lasicom? Ak áno, pri akej príležitosti to, prosím, bolo?
Ďakujem a ostávam s pozdravom.
Lucia

Milá Lucie,
bohužel jsem neměl to štěstí. O spolupráci s pány Lasicou a Satinským jsem uvažoval v Divadle na Fidlovčce. Dokonce jsme se kvůli tomu v Praze sešli. Je mně dodnes líto, že k tomu nedošlo.
Tomáš Töpfer

09.07.2021 | Petra
Vážený pane řediteli,
moc děkuji za včerejší odpověď na můj dotaz ohledně Romea a Julie. Mám to chápat tak, že toto představení již nikdy hrát v sobotu odpoledne nebudete nebo je ještě malá šance, že by se někdy v budoucnu v tomto odpoledním čase mohlo objevit? Samozřejmě chápu, že dáváte přednost představením, která jsou na repertoáru nová.
Předem moc děkuji za odpověď a omlouvám se, že jsem se ještě jednou vracela k tomuto dotazu.
Se srdečným pozdravem Petra

Milá Petro,
takovou informaci Vám dopředu opravdu dát neumím.
Tomáš Töpfer

07.07.2021 | Petra
Vážený pane řediteli,
srdečně Vás zdravím. Moc ráda bych navštívila představení Romeo a Julie (obzvlášť v nádherném prostředí Valdštejsnké zahrady). Toto přání se mi bohužel nesplní. Lístky jsou již vyprodané, ale i kdyby nebyly, stejně bych nemohla přijet a hrozně mě to mrzí. Nejsem z Prahy a je pro mne komplikované přijet i přímo do divadla na večerní představení ve všední den. Chtěla jsem se proto zeptat, zda-li je nějaká šance, že byste představení Romeo a Julie v divadle hráli v sobotu odpoledne? Moc bych si ho přála vidět a splnil by se mi sen. Trochu se bojím Vaší odpovědi, že to možné nebude, ale přesto doufám....
Přeji Vám v této nelehké době hlavně pevné ZDRAVÍ, hodně štěstí a spoustu spokojených diváků (ráda bych jednou byla mezi nimi).
S pozdravem Petra

Milá Petro,
když se podíváte na náš říjnový program, zjistíte, že Romeo a Julie se bude hrát v sobotu 16 10. v 19 hodin a hned na to v pondělí 18.10. od 10 hodin dopoledne.
Bohužel sobotní odpolední představení můžeme zařazovat jen v době, kdy se dopoledne na jevišti nezkouší. V říjnu budou sobotní odpolední představení dvakrát. Ovšem ta, která jsou na repertoáru nová. Romea hrajeme od roku 2015!!! Škoda, že jste některé odpolední představení za tu dobu nestihla :-(
Večerní sobotní představení třeba zvládnete. Určitě to stojí za to.
Hezké léto
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.