facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

25.09.2020 | Marta Křížová
Dobrý den, 23.9. jsem shlédla vynikající představení Sňatky z rozumu. Zakoupila program, který se bohužel do kabelky do divadla nevejde, aby šla zavřít a tak se stalo, že mi peněženka vyklouzla, což jsem zjistila druhý den ráno. Zablokovala Visa kartu. Byla bych moc ráda, kdyby jste si našel chvilku a poděkoval za poctivé jednání pí.Smetanové a uvaděčce na balkoně vpravo, které peněženku našly a přes spořitelnu sehnaly kontakt na mne. Takové jednání udělalo radost mne i mým přátelům. Díky

Milá slečno (paní) Křížová,
jsem moc hrdý na náš hledištní personál. Vždy a ochotně se snaží našim divákům vyhovět a pomoci. Doufám, že jste s tou příhodou neměla velké komplikace.
Paní Smetanové i paní uvaděčce Vaše poděkování rád vyřídím.
Zachovejte nám přízeň a přijďte zase!
Na Sňatky z rozumu volně navazuje naše nejnovější premiéra Český román. Nenechte si ujít!
Hezký den
Tomáš Töpfer

23.09.2020 | Jiří Vaněk
Dobry den, zitra 25.9 jdu na divadelni představení AHOJ KRÁSKO! A chte bych se zeptat jake tam jsou opatreni na Covid - 19?? Jako jestli tam pri vstupu dovnitr meri teplotu nrbo tak ze jsou oddelena sedadla???? Predem dekuji za ochotu!❤️

Milý pane Vaňku,
v divadle dodržujeme všechna platná hygienická opatření. Vstupy do jednotlivých sektorů (parter, I. balkon, II balkón) jsou odděleny. U vstupu jsou bezdotykové stojany s dezinfekcí a diváci musí už při vstupu mít roušky. Podle informací hlavní hygieničky ČR paní Jarmily Rážové nejsou známy případy nákazy z divadel.
Diváci se chovají velice odpovědně, takže můžete bez obav přijít. Věřím, že se Vám bude představení líbit.
Hezký večer
Tomáš Töpfer

21.09.2020 | Hanka a Dana Dvořákovy
Vážený pane řediteli,

v pátek 18.9. jsme shlédly představení Český román, na které jsme se těšily. Původně, když jsme viděly obsazení a fotky ze zkoušek, vyděsila nás kombinace tří Olg na jevišti. Což ale v pátek se nám vše otočilo o 360 °. Tato kombinace nás velice mile překvapila. Díky tomu nám ani nevadilo, že se ve hře přeskakuje v dějinách. Ba naopak je to takové krásné zpestření.

Pan Šťastný jako Karel Čapek neměl chybu, kdy dotahoval i svými pohyby pana Čapka do posledních detailů. A též pan Kostka, který je díky práci maskérů téměř k nepoznání.

Zároveň nás zaujalo zapojení ukázek z her pana Čapka v rámci představení i v kombinaci s krásnými maskami a kostýmy. Prostě skvělá práce jak pana Vedrala, tak i kostymérů a maskérů. Jinak řečeno: Tým lidí, které na této hře pracoval si zaslouží vysmeknout poklonu.

Jedinou chybičkou toho krásného večera bylo, že díky vládním opatřením nemohlo proběhnout Setkání klubáků a tím nám nebyla možnost vyseknou poklonu zúčastněným hercům osobně. Už se moc těšíme, až hru znovu uvidíme v rámci předplatného nebo i po zakoupení vstupenek.

Přejeme této hře hodně dalších úspěchů. A doufáme, že bude na repertoáru co nejdéle.

Zdraví

Hanka a Dana Dvořákovy

Milé dámy,
moc děkuji. Budu se těšit, že po Baladě pro banditu se setkání s "klubáky" uskuteční, pokud nepřijdou nějaká nová, rasantní hygienická opatření. Drýžme si palce!
Tomáš Töpfer

21.09.2020 | Čestmír a Milada Holečkovi
Vážení,

rádi se s manželkou vyjadřujeme k inscenaci, protože se domníváme, že se jedná o mimořádný počin. Jsme zvyklí, že všechny inscenace v DnV mají vysokou kvalitu. Knižní předloha vzhledem k svému rozsahu i časové šíři sledovaného období zřejmě vyžadovala nový přístup inscenace, aby se docílilo požadovaného uměleckého i historicky pravdivého vyjádření. Inscenaci i herecké obsazení považujeme za velice zdařilé a máme ze zhlédnutí hry velice příznivý dojem. Hra podtrhuje důležité okamžiky Čapkova života, jeho manželky i politický stav tehdejší doby. Přesto jsou tam zachovány prvky, platné i pro současnost, které jsou mementem a upozorněním na současné přehmaty (nenávistné hodnocení F. Peroutky). Děkujeme velice za krásný zážitek a přejeme mnoho dalších repríz a spokojených návštěvníků.

Vaši

Čestmír a Milada Holečkovi

Milí Holečkovi,
moc děkuji za váš krásný příspěvek. Jsem moc rád, že má naše poslední premiéra tak dobrý ohlas.
Zachovejte nám přízeň!
Díky
Tomáš Töpfer

21.09.2020 | Hanka Radoňská
Dobrý den pane řediteli.
V pátek jsem po dlouhé době opět navštívila DnV na představení "Český román". Herecké výkony všech herců, včetně pana Štastného byly super.
Jenom mě mrzelo, že jsme se nemohli sejít s "klubáky" a s vámi herci po představení. Bohužel dnešní doba to neumožňuje. Tak snad příští měsíc, jestli to bude možné. Moc bych si přála, abychom se opět setkali.
Mějte se hezky
Hanka

Milá Hanko,
děkuji za Vaši reakci na Český román.
Další premiéra pro "klubáky" je Balada pro banditu 5. října. Budu se těšit, že se setkáme, pokud nepřijdou nějaká nová hygienická opatření. Držme si palce.
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.