facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

18.01.2022 | M.Klemens
Dobrý den,
Díky za odpoveď.....ano vim ,ze za to nemuźete, a že situace je na obou stranach strašná, chtél jsem jenom upozornit na celkove vyčerpáni dlouho trvajiciho stavu , a stresu , který bohužel vystřidal stav tešeni na neco pekneho a povzbuzujiciho ,tak jak jsem do te doby Divadlo vnimal a chápal.Nidy by mne nenapadlo, že takove překážky vzniknou v návšteve čehokoliv, a to nás nikoho.....že se tak naruši kontinuita, přetrha vazba.Taky přeji pevne nervy a navrat k normálu!M.Klemens

Děkuji za Vaši hezkou reakci. Držme si palce!
Tomáš Töpfer

17.01.2022 | Martin Klemens
Dobry den,
Premyslim kam povedou neustale zmeny predstaveni a odpadavani ,ktere se deje tak vehementne v kazdem divadle, ze opravdu duvera lidi v nakupu vstupenek bude pomalu na bodu nula.....kdyz se nedostane na svuj titul, ani na potreti treba....je to unavne ,nepovznasejici,ubijejici.....a pro divadlo naprosto zdrcujici verdikt ve vsech aspektech, horsi nez v porevulicnich casech.Narovnani a navraceni bude tezky proces.

Milý pane Klemensi,
nemyslete, že nás to těší. Snažíme se jak to jen jde udržet divadlo v plném provozu. Bohužel musíme respektovat všechna hygienická opatření, a tak kvůli členům souboru, které postihne karanténa, nebo covid, musíme dělat změny představení. Je to opravdu obtížné a komplikované. Chápu, že to není příliš komfortní pro diváky, kteří se těší na své představení, jež si objednali a uvidí nakonec některou jinou inscenaci z našeho repertoáru. Nezmám však jinou možnost. Věřím, že je to jen malá oběť za to, že divadlo (divadla) stále fungují a mohou potěšit své diváky.
Budeme společně doufat, že se vše vrátí do normálních kolejí. Zachovejte nám přízeň! Tuto bezprecendtní situaci jsme si nevymysleli a nezavinili jsme ji. Návštěvnost Divadla na Vinohradech i v těchto těžkých dobách svědčí o tom, že nás naši věrní diváci neopouštějí. Připravujeme intenzivně nové premiéry a myslím, že ke spokojenosti našeho věrného publika. Věřím, že se máte na co těšit.
S přáním hodně zdraví a trpělivosti
Tomáš Töpfer

13.01.2022 | Hanka Radoňská
Dobrý den,
pane řediteli přeji Vám dodatečně všechno nejlepší ke včerejším narozeninám, hlavně hodně, hodně zdravíčka a štěstí.
Hanka

Milá Hanko,
moc děkuji za přáníčko.
Tomáš T.

11.01.2022 | Blanka Kuncová
Vážený pane řediteli, milý Tomáš!
K Vašim včerejším narozeninám Vám z celého srdce přeji to, co každý nejvíce potřebuje- samé zdraví. To, co každý stále hledá - štěstí a také to, bez čeho se žít nedá - lásku.
Připíjím na dálku ♥ Blanka

Milá Blanko,
děkuji za přáníčko.
Tomáš T.

11.01.2022 | Aleš Faltys
Dobrý den paní Musilová,
mrzí nás ,že jste neměla dobrý pocit z naší kávy, ale již léta nabízíme kávu espresso Douwe Egberts a neměli jsme s kvalitou doposud žádný problém.
Mohlo se stát, že došlo k náhlé poruše kávovaru, kterou obsluha neodhalila. Proto Vás příště prosím o reklamaci přímo na místě, kterou ihned vyřešíme.
Pěkný den a těšíme se na Vás v divadle.
Aleš Faltys

Vzkaz pro paní Musilovou.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2022 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.