facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

22.01.2020 | Marta Balcarová
Dobrý den pane řediteli,
byly jsme 3 sestry včera na představení "Ahoj krásko". Mám moc ráda všechny herce, kteří tam výborně hráli. Představení se nám moc líbilo, i když děj je smutný. Jedna připomínka. Seděla jsem ve 13.řadě přízemí a některé nevzrušené dialogy děvčat nebylo vůbec slyšet (M.Děrgelová, S.Rojková a Š.Vaculíková).
Moc divadlu fandím a ráda k vám chodím.
Zdraví Marta Balcarová

Milá paní Balcarová,
děkuji za hezký dopis i za připomínku. Režisérovi jsem Vaši výtku tlumočil a bude dbát na to, aby se podobná chyba neopakovala.
Děkuji a budu se těšit na Vaše další návštěvy u nás.
Tomáš Töpfer

17.01.2020 | Hanka Radoňská
Dobrý den

Pane řediteli, dodatečně Vám přeji hezký Nový rok a všechno nejlepší k narozeninám. Včera jsem navštívila představení "JAK SE VÁM LÍBÍ" a opět jsem byla nadšená všech hereckých výkonů, obzvlášť pana režiséra Deáka, který "zaskočil" za pana Vlacha. Herecký výkon Šárky Vaculíkové byl opět úžasný. Opět se těším na další představení a setkání se členy Klubu DnV.
Přeji hezký den
Hanka

Milá Hanko,
byl jsem na reakce členů našeho klubu zvědavý a potěšilo mě, že byly všechny pozitivní.
Zachovejte nám přízeň. Na shledanou na další premiéře.
Tomáš T.

16.01.2020 | Božena Sedliská
Dobrý den pne řediteli,
řadím se k panu Horáčkovi
s díkem za vynikající představení "Jak se vám líbí". Všichni byli výborní a hlavně Šárka Vaculíková mne uchvátila svým výkonem. I panu režisérovi gratulace za operativní záskok!
Jen bych měla malinkou poznámku ke zvukově "ponořenému" epilogu - snížená slyšitelnost...
Hodně zdaru do nové sezóny!
Božena Sedliská

Milá paní Sedliská,
děkuji za hezký dopis. Šárku Vaculíkovou měli naši "klubáci" šanci pochválit osobně, což ji velice potěšilo. O epilogu jsme ještě včera mluvili s panem režisérem a tento drobný nedostatek řešíme :-)
Tomáš Töpfer

16.01.2020 | Lucia
Zdravím Vás, pane řediteli.
Zajímalo by mě, jestli se v některých hrách někdy objeví i jiný herci - hosté, kde to bývá v některých divadlech zvykem, resp. se svou hrou (např. Ladislav Potměšil, Petr Nárožný, Zdeněk Svěrák, Milan Lasica, Iva Janžurová, Jiřina Bohdalová). A máte nějaký vztah k Vašim kolegům? Děkuji.
S úctou, Lucia.

Milá Lucie,
herci, které jste vyjmenovala jsou vytíženi především ve svých domovských divadlech. Pozvat hosta do inscenace představuje jen těžko řešitelný problém, jak zkoordinovat náš repertoár s jejich závazky. Reprízování inscenací by bylo nesmírně obtížné a takřka nerealizovatelné.
Se všemi herci, i těmi, které jste nestačila vyjmenovat mám, myslím, velmi dobré a korektní vztahy a velice si jich vážím. Povinností uměleckého šéfa je vytvořit silný herecký soubor, který je k dispozici svému divadlu a jeho každodennímu provozu. Hosty do inscenací zveme tedy výjimečně jen v případě, že bychom neměli pro tu či onu roli v souboru ideálního představitele.
Děkuji za dotaz
Tomáš Töpfer

14.01.2020 | Libor Horáček
Vážený pane řediteli.
Navštívil jsem představení "Jak se vám líbí". Ano, představení se mi líbilo. Všichni hráli skvěle. Ale koho bych chtěl zde dnes vyzdvihnout, je pan Václa Vydra. Tak, jako se kdysi chodívalo, a i dnes jistě ještě chodí, do divadla na určité umělce, tak při tomto vystoupení by se mělo chodit na pana Vydru. Ač jeho postava je Šašek, tak je plná životního moudra. A je skvěle zahraná.
Panu Vydrovi jsem již své poděkování sdělil osobně. Nyní ho však sděluji i takto, aby se dostalo i k Vám, pane řediteli.
Na závěr bych měl na Vás ještě jednu malou, neskromnou, prosbu. Prosím, opatrujte mi pana Václava Vydru, ať zase odněkud nespadne :-)
A Vám, ale i celému divadlu, přeji mnoho klidu a pohody a štěstí v celém roce 2020, ať mám kam chodit za divadlem.
S přáním příjemné noci či dne
Libor Horáček

Vážený pane Horáčku,
děkuji za hezké přání. Jsem moc rád, že Václav Vydra ječlenem našeho souboru. K Vší neskromné prosbě mohu jen poznamenat, že Václav umí dobře padat. Naučil se to na svých koních a k tomu má ještě velké štěstí, takže ze všech nesnází vždycky vyvázl bez zranění :-) :-)
Přijďte se na něj podívat v Revizorovi. Je stejně skvělý, jako ostatně vždy.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.