facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

09.07.2020 | Vendula Martincová
Milý Tomáši,

přeji Vám a celému divadelnímu souboru krásné létní dny.

Srdečně zdravím z rodiště bratří Čapků.
:)
Vendula

Díky. Nápodobně :-)
Tomáš T.

27.06.2020 | Věra Laudová
Dobrý den,

omlouvám se, pokud jsem něco přehlédla, ale ráda bych věděla, jak bude pokladna otevřena o prázdninách. Potřebuji si vyzvednout rezervovanou vstupenku, ale do konce června se do pokladny nedostanu.

Děkuji, Laudová

Milá paní Laudová,
pokladna bude otevřena po dobu prázdnin od 22.7. do 30.8. každý pracovní den od 10 do 14 hodin.
Hezké léto
Tomáš Töpfer

25.06.2020 | Mirka Adamcová
Vážený pane řediteli,
byla jsem s dětmi na Romeovi a Julii a na Pygmalionu. Byl to vždy neuvěřitelný zážitek. Hodně jsme o Romeovi a Julii mluvili a bylo to zvláštní, v naší 6. třídě bylo vhodným představení a zvláště věkově vhodným pro všechno přemýšlení našich žáků. Je mi moc líto, že nemáte moc představení v dopoledních hodinách. Milujeme to s dětmi. Mirka Adamcová Heřmánek, základní škola

Milá paní Adamcová,
dopolední představení zařazujeme podle možností provozu divadla. Nejméně jednou měsíčně. Například v říjnu uvedeme v dopoledních hodinách naši novou premiéru Balada pro banditu. Myslím, že i toto představení je vhodné pro žáky Vaší školy. Sledujte náš web.
Děkuji za dopis
Tomáš Töpfer

19.06.2020 | Irena a Andrea
Dobrý den, mám rezervované lístky ve Vašem divadle na říjen na hru Balada pro banditu. Chci se zeptat, jestli je tato hra vhodná pro dceru, které je 10 let? Chtěla by jít hlavně kvůli Markovi Lamborovi:-) Děkuji za odpověď.

Milá Ireno a Andreo,
myslím, že můžete dceru na Baladu pro banditu vzít bez obav.
Přeju hezký večer.
Tomáš Töpfer

16.06.2020 | Jan Kříž
Vážený pane řediteli, proč bylo přesunuto představení Motýla na anténě z 22. září 2020 na říjen? A jak to je s údajnými derniérami inscenací Fanny a Alexander a Čarodějky ze Salemu? Např. u Fanny a Alexandra v aktualitách uvádíte, že bude toto představení uvedeno v říjnu naposledy. V programu ale slovo "derniéra" u představení 6. října uvedeno není.

Děkuji předem za odpověď, Jan Kříž

Vážený pane Kříži,
k přesunutí Motýla na anténě došlo z provozních důvodů. Pokud není ještě v programu uvedena derniéra, tak se tam jistě brzy objeví. Vždyť máme do října ještě bezmála pět měsíců!!!
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.