facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

09.04.2020 | Lenka Švábová
Vážený pane Töpfere, právě jsem se krásně pobavila pořadem na rozhlasové Dvojce, kde jste byl hostem Terezky Kostkové. Chtěla bych Vám jen připomenout krásný termín pana Václava Větvičky, který obohacuje Váš termín blbuvzdorný. Je to trotlfest und idiotensichr. Používám ho taky poměrně často ☺. A děkuji moc a moc za pozvání na webová vysílání Vašeho divadla na Vinohradech (asi má být velké "D"), ale člověk může dělat chyby, když je v důchodu a není paní učitelka. Srdečně zdravím Lenka Švábová.

Milá paní Švábová,
děkuji za Vaši hezkou reakci a obohacení mého slovníku :-)
Přeji hezkou zábavu u našeho vysílání.
Krásné svátky
Tomáš Töpfer

09.04.2020 | Jana Steinbauerová
Dobrý den,
poslouchám Vás na ČR 2 jak říkáte, že se vám stýská po divácích. Věřte, že i divákům se stýská po vás. Já jsem pravidelným návštěvníkem vašeho divadla, přestože mám do Prahy 150km a stýská se mi moc. Musíme to vydržet a věřím, že až se zase sejdeme, vy na jevišti, my v hledišti, budeme z toho mít radost všichni, znásobenou tím "půstem". Snad už ho nebudeme muset držet dlouho. Mějte se všichni hezky, jak jen to jde.

Milá paní Steinbauerová,
děkuji Vám i všem divákům, kteří nám zachovali přízeň a budeme společně doufat, že se už brzy sejdeme na živo.
Užijte si svátků v pohodě a hlavně ve zdraví!
Tomáš Töpfer

09.04.2020 | Zuzana Šubrtová
Vážený pane Tomáši Töpfere, moc Vám děkuji za tuto úžasnou možnost sledovat všechna Vaše představení z domova v těchto těžkých časech . Velmi si toho vážím, protože to není samozřejmost, ale právě v této době je důležité udržovat kontakt s kulturou a posilovat tak svého ducha. Brouk v hlavě byl famózní! I přesto se moc těšíme na novou divadelní sezónu, kdy budeme už snad moci vyjít do divadla osobně.
S přáním pevného zdraví a klidných svátků
Zuzana Šubrtová

Milá paní Šubrtová,
i my se těším, že v příští sezóně přivítáme diváky v hledišti divadla.
Přeji krásné svátky
Tomáš Töpfer

08.04.2020 | Marcela Reichova
Dobrý večer, pán riaditeľ
S manželom sme vernými divákmi vášho divadla a dnes sme si mohli pozrieť Hrobníkovu dcéru, krásne predstavenie , ktoré sme ešte nevideli.
Ďakujeme za váš projekt “Hrajeme v karanténé” . Dúfame, že čo najskôr budeme môcť znova navštíviť Prahu a vaše divadlo.
Marcela a Róbert Reich
Púchov


Púchov

Milí Reichovi,
děkuji a posílám srdečné pozdravy do Púchova :-)
Tomáš Töpfer

07.04.2020 | Lenka Strouhalová
Děkuji za vynikající hru Zjevení. Stydím se za naši xenofobie, i když se snažím lidi chápat, nemohu pochopit nepřijetí lidi z války, stydím se a bojím se, že jsme nepřijali alespoň 2,5lidí, na něž jsme v 2015 měli kapacity a vkládám naději v mládé lidi. Herecké výkony byly tak přesvědčivé. Díky, díky, díky. Nedostává se mi slov. L.

Milá paní Strouhalová,
děkuji Vám nejen za pochavlu, ale i za Váš občanský postoj. Vážím si toho, že jste mně napsala.
Hezké a klidné svátky
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.