facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

21.05.2022 | Olga
Dobrý den, nejprve bych ráda sklonila poklonu před úchvatným představením Dům Bernardy Alby, které jsem "zatím", ano zatím, shlédla v rámci veřejné generálky. Chystám se však ještě na reprízu a moc se těším. Nicméně chtěla jsem se zeptat, kde je možné zjistit herecké obsazení na daný den. Ráda bych přinesla dárek, ale všimla jsem si, že některé role jsou i v alternaci. Je to někde v divadle v den představení vyvěšeno? Děkuji a přeji příjemný víkend všem, Olga

Milá Olgo,
děkuji za Vaši krásnou reakci na naši novou premiéru. Doufám, že se pověst o inscenaci Bernardy brzo rozšíří.
Aktuální obsazení alternací je vždy vyvěšeno v přízemí hned na dvou místech u vstupu do sálu. Uvaděčky Vám tuto informaci rovněž rády ochotně podají.
Hezký den. Děkuji a budu se těšit na Vaši další návštěvu.
Tomáš T.

20.05.2022 | Marie Roubíčková

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velký dík všem tvůrcům představení Obchodník s deštěm ve vašem divadle. Je mi 60 let, Obchodníka znám, a tak jsem byla zvědavá na vaše provedení. A musím smeknout!

Herci, režie, scéna, kulisy, hudba, světlo, kostýmy vše sladěno dokonale. Odcházela jsem se slzami v očích a s úsměvem na rtech. Nádherné představení...

S přáním hezkého měsíce máje

Marie Roubíčková

Milá paní Roubíčková,
moc děkuji za krásný dopis. Rád Vaši pochvalu předám všem zúčastněným.
Budu se těšit na Vaše další návštěvy u nás v divadle.
Tomáš Töpfer

19.05.2022 | Honza
Dobrý den, z jakého důvodu Maude v představení Harold a Maude hraje zrovna Zuzana Kronerová, která ve Vinohradském divadle nikdy nehrála a ne někdo, kdo zde pravidelně hostuje? Napadá mě paní Švormová, Rázlová nebo Mayerová a z těch, kdo zde vystupovali v historii např. paní Kolářová nebo Vančurová.

Vážený Honzo,
děkuji za dotaz, ale obsazování rolí nechte na nás. Takhle byste se mohl ptát takřka po každé premiéře. Věřte, že vedení divadla a režisér hledá pro obsazování hostů vždy tu nejlepší variantu. Mimochodem viděl jste paní Kronerovou Maud hrát? Třeba byste si svůj dotaz rozmyslel.
Tomáš Töpfer

19.05.2022 | Božena Perovavrová
Dobrý den, chtela bych se zeptat zda li uz vite, kdy pristi sezonu bude premiera studiove sceny Matka? B.

Milá paní Perovavrová,
zatím není datum premiéry určeno. Bezpochyby se tato informace včas objeví na našem webu.
Děkuji za dotaz
Tomáš Töpfer

18.05.2022 | Vanda Pumrovická
Dobrý den, velmi se těším na inscenaci Dům Bernardy Alby. Smím se zeptat, proč v ní nakonec nebude hrát paní Marcela Nohýnková? Děkuji a přeji hezký den.

Milá paní Pumrovická,
z provozních důvodů nebude tato role alternována. Zkoušení by zabralo dvojnásobek času a nakonec by rozestupy v reprízách pro alternující herečky nebyly přínosem pro inscenaci. Ukončení spolupráce bylo po vzájemné rozumné dohodě s režisérem.
Děkuji
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2022 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů  |  Cookies settings