facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

26.05.2020 | Vendula Martincova
Milý Tomáši,

mám radost!
Na den 15.9. mám program - představte si, že se chci jít podívat do jednoho kouzelnýho divadla :) No jasně - k vám <3
Setkání klubáků bude? Pro mne by to byla premiéra - a kdyby setkání bylo, budu se na září a na vás, těšit ještě víc :)

Srdečně zdravím ze Svatoňovic
Vendula

Milá Vendulo,
15.9. hrajeme Lva v zimě! Setkání se členy klubu diváků je po premiéře Českého románu v pátek 18.9.
Tomáš T.

25.05.2020 | Jana Drobná
Dobrý den, chtěla jsem ze zeptat jestli by hodně vadilo kdyby šla moje dcera na ahoj krásko když ji je 14 let.

Milá paní Drobná,
na podobný dotaz jsem včera odpovídal. Představení je přísgtupné od 15 let a myslím, že je rozumné tuto věkovou hranici respektovat. Na repertoáru máme mnoho inscenací, které jsou pro Vaši dceru vhodnější. (viz předchozí odpověď)
Tomáš Töpfer

25.05.2020 | Veronika Pešáková
Dobrý den pane řediteli, mám dotaz ohledně představení ahoj krásko. V únoru mi bylo 14 let tak se ptám jestli na to v září mužů jít.

Milá Veroniko,
představení je přístupné od patnácti let. Myslím, že je rozumné toto opatření respektovat, i když Ti do patnáctých narozenin mnoho nechybí. Mohu Ti doporučit jiné naše inscenace, které jsou pro Tvůj věk vhodnější. Zcela jistě jsou to Romeo a Julie, Pygmalion, Jak se vám líbí, Čarodějky ze Salemu, či Sňatky z rozumu. V příští sezóně bude mít premiéru Český román a Balada pro banditu. Všechny jmenované tituly považuji pro Tvůj věk za vhodnější.
Tomáš Töpfer

22.05.2020 | Jan Hartmann
Dobrý den, pane řediteli.
Mohl bych mít malý dotaz k začátku karantény? 10. března padlo rozhodnutí o zákazu kulturních akcí nad 100 lidí. Ten den muselo být zrušeno představení Revizora ve velkém sále. Na studiové scéně se měla hrát Hrobníkova dcera. Ta se teoreticky ještě uskutečnit mohla. Nevzpomněli byste si v divadle, zda se to představení na studiové scéně odehrálo?
Dnes přišla zpráva, že tento titul se již na programu neobjeví. Zajímalo by mě, jestli se Hrobníkova dcera hrála naposledy v únoru nebo březnu. Předem moc děkuji. A věřím, že na podzim už bude situace lepší...
Jan Hartmann

Vážený pane Hartmanne,
nemáte bohužel správné informace. Od 10. března byl zastaven provoz divadel (obchodů, sportovišť, škol atd.) Proto se neodehrálo ani představení Revizora a také ani Hrobníkovy dcery (Zjevení) na Studiové scéně. Povolení k návštěvě kulturních akcí v maximálním počtu 100 osob, bylo vyhlášeno až 1.5. s účiností od 11.5. Tedy jsme, jak se mylně domníváte, nemohli představení ani teoreticky odehrát. Navíc povolených sto osob v hledišti mohlo být za přísných hygienických podmínek, tedy v rozestupech. Vždy ob jednu řadu a ještě k tomu vždy jedno sedadlo mezi dvojicí diváků volné. Když si to spočítáte, zjistíte, že bychom podle těchto opaření mohli ve Studiové scéně posadit pouhých 20 diváků!!!!
Derniéru této inscenace již, bohužel, neodehrajeme. Vysílali jsme ji alespoň v našem projektu "Hrajeme i v karanténě", takže ji mohli naši diváci shlédnout, jako záznam.
Naposledy jsme tuto inscenaci uvedli 17. února. Uvést jediné představení -derniéru- po sedmi měsíční pauze by bylo pro herce vellice obtížné a takřka nemožné. Pro studiovou scénu připravujeme další, nové premiéry.
Tomáš Töpfer

21.05.2020 | Dana Šulíčková
Dobrý den, pane řediteli,
dovolte mi poděkovat Vám i Vašim kolegům za možnost vrátit se prostřednictvím obrazovky do hlediště DNV. Bylo to moc příjemné v této nepříjemné době.
Přeji všem hezké léto, doufám a těším se v září naživo.
S pozdravem Dana Šulíčková

Milá paní Šuličková,
děkuji. Kolegům rád vyřídím.
Mějte se hezky
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.