facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

09.08.2022 | Václav Veverka
Dobrý den ješte jsem se chtel zeptat jestli bude nejaký zábavný pořad s Herečkou Jiřinou Bohdalovou ve stylu Vladimíra Menšíka či Televariete. Jak to bylo na silvestra 2021. Děkuji za předem odpověd.

Vážený pane Veverko,
tento dotaz musíte položit vedení České televize
Tomáš Töpfer

25.06.2022 | Jaroslav Dírek
Dobry den, měl bych dotaz na predstavení Člověk nikdy neví. Koukal jsem, že připravujete.. Ovšem toto predstaveni me velmi zajímá, víte už premieru teto inscenace? :-) J.

Milý pane Dírku,
premiéra komedie G.B. Shawa "Člověk nikdy neví" je plánována na listopad 2022.
Datum premiéry a repríz bude včas uvedeno na našem webu.
Tomáš Töpfer

23.06.2022 | Jindřiška Dufková
Vážený pane řediteli,opět chci poděkovat za nádherný zážitek. Včera večer nebe trochu hrozilo, vítr se zvedal, ale nakonec příroda dala vyniknout výkonům vašich umělců. Po roce, tentokrát nás byla parta kritických učitelek už řádně unavených koncem školního roku, znovu možnost octnout se v Praze ve Veroně. Všechny jsme byly naprosto nadšené, moc děkujeme všem a přejeme hezké léto.

Milá paní Dufková,
udělala jste mně radost. Divadlo pod širým nebem je vždycky výjimečný zážitek a prostory ve Valdštejnské zahradě jej ještě umocňují. Jsem rád, že jste se nezklamaly. Přijďte někdy zase. V nové sezóně chystáme další zajímavé inscenace, které vás jistě potěší.
Hezké léto
Tomáš Töpfer

19.06.2022 | VĚRA LANDOVÁ
Milý pane řediteli, chtěla jsem se Vás prosím zeptat na možnost pracovat v nadcházející divadelní sezoně jako uvaděčka, šatnářka nebo na vrátnici. Předem děkuji za Vaši odpověd. S pozdravem Věra Landová

Milá paní Landová,
děkuj. Vaši nabídku předám našemo osobnímu oddělení.
Teď je léto a divadlo nebude v provozu, ale s nadcházející sezónou se Vám v případě potřeby někdo ozve.
Tomáš Töpfer

18.06.2022 | Ivan Lukáč
Pán riaditeľ,
už dávnejšie som sa Vás pýtal, či ste mali možnosť niekedy zahrať si s Petrom Nárožným. Spomínali ste, že nie. Avšak, všimol som si, že v mennom zozname účinkujúcich v seriáli "Čierni baróni" (2004) ste spolu ako boli.

Je to možné. Zřejmě jsme hráli ve stejném seriálu, ale nepamatuji si,že bychom měli společné scény. Ale natočil jsem svého času tolik věcí, že si už všechno nemusím pamatovat :-)
TT

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2022 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů  |  Cookies settings