facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

19.09.2018 | Božena Kamenikova
Hezký den,pane Töpfer,mám prosím pro vás otázku,chtěla jsem se moc podívat do zákulisí k vám do divadla,jsem z hodně daleka a občas zajedu do Prahy,kolem divadla na Vinohradech chodím s velkou zvědavostí ,totiž moc se mi líbí,ale prý to je jen pro -klubáky-,ale mě jde jen o jedno podívání,teďka jedu 29.9,do Prahy,moc děkuji za odpověď,Kameníková,Králíky

Milá paní Kameníková,
obávám se, že Vám Vaše přání nemohu splnit. Prohlídku zákulisí můžeme udělat jen výjímečně v době, kdy není v zákulisí provoz. Proto jsme ji realizovali pouze pro členy klubu. Na jevišti a v zákulisí se totiž pracuje takřka nepřetržitě. Dopoledne se na jevišti zkouší, po zkoušce se staví dekorace, potom nastoupí osvětlovači a tak tak stihneme začátek představení. Po představení se v noci bourají dekorace, aby bylo jeviště připraveno na dopolední zkoušku. V tomo čilém provozu není dovoleno na jeviště vstupovat nepovolaným osobám. Zavěšují se těžké kulisy do provaziště, odkrývá se část jeviště, aby mohly vyjíždět dekorace výtahem z parkoviště atd, atd. Před představením se herci a herečky převlékají a líčí v maskérně a rušit je v těchto intimních chvílích by nebylo vhodné. Zkrátka idividuálně nelze diváky do zákulisí přivést. Myslím, že ani ve vymezeném a předem připraveném čase tuto prohlídku už nebudeme opakovat ani pro členy klubu. Navíc si myslím, že zákulisí není určeno pro zraky diváků. Divadelní představení je svým způsobem kouzlo a magie a diváci by si měli tento vjem uchovat. Je jistě lákavé nahlédnou do "zákulisí" kouzelníkovi, či iluzionistovi, avšak pak to kouzlo navždy zmizí.
Omlouvám se, ale snad chápete, že z těchto a ještě mnoha jiných důvodů je divákům do zákulisí vstup zakázán.
Hezký den
Tomáš Töpfer

19.09.2018 | Jana podlesakova
Dobrý den pane Tomáš topfer.vcera byla u vás na přestavení lev v zimně bylo skvělí a úžasní hezký užila.vratila k vám byla celý rok doma a byla nemocná.k vám budu chodit častěji.dagmar Havlová je skvělá a úžasná dostala od mne kytku a plyšáka.a seděla ve třetí řadě u jeviště bylo krásné vidět.a děkuji slečna Podlešáková Jana.

Děkuji.
Tomáš Töpfer

17.09.2018 | Helena Durecová
Vážený pane Töpfere, ráda bych Vás touto cestou požádala o laskavost pro mého současného partnera, příznivce Divadla na Vinohradech, velkého fandy a obdivovatele pana Viktora Preisse a Vašeho bývalého kolegu z poslanecké sněmovny, pana ing. Jana Klase.
Jeho velkým přáním je osobní setkání s panem V. Preissem, které nevím jak jinak zprostředkovat, než právě přes Vaší osobu. Pokud by toto krátké osobní setkání nebylo možné, radost by mu udělalo i věnování do knihy pana Preisse, kterou vlastní. Nebudu Vás zdržovat dlouhým psaním, připojuji své telefonní číslo : 732 841 812, pro možnost rychlejší komunikace.
Děkuji za Váš čas.
Přeji hodně úspěchů a krásný večer.
S pozdravem Helena Durecová

Milá paní Durecová,
moc, opravu moc se omlouvám, ale nedisponuji volým časem pana Viktora Preisse a nemohu jej tedy ani "úkolovat". Setkání s ním, ale i s dalšími herci nemohu zprostředkovávat s ohledem na jejich soukromí, volný čas a ochotu se individuálně stýkat s diváky. Pokud mu chcete napsat dopis se žádostí o setkání, nebo o podpis, můžete jej zaslat na adresu Divadla na Vinohradech. Určitě mu jej předáme.
Děkuji za pochopení
Tomáš Töpfer

17.09.2018 | ThDr. Ivan Lukáč
Vážený pán riaditeľ.
Spolu s manželkou sa chceme stať novými členmi Divadla na Vinohradech. Dozvedeli sme sa, že členovia divadla majú možnosť sa s Vami osobne stretnúť. Koľko je takýchto stretnutí v čase divadelnej sezóny? Pýtam sa preto, aby sme si to vedeli akosi vopred naplánovať.
Srdečne ďakujem a prajem Vám všetko dobre.
S pozdravom, Ivan Lukáč z Bratislavy.

Vážený pane doktore,
se členy Klubu diváků se setkávám pravidelně. Nejen po každé premiéře při představení pro členy klubu, ale také při vernisážích výstav, ale i při jiných příležitostech.
Hezké pozdravy do Bratislavy
Tomáš Töpfer

14.09.2018 | Jiří Charvát
Vážený pane řediteli, je mi to líto, ale tentokrát můj příspěvek do Vaší rubriky nepatří k těm příjemným. Brouzdal jsme po internetových stránkách Divadla na Vinohradech. Takže jsem se dostal až k výročním zprávám. Listoval jsem si výroční zprávou za rok 2017. Bohužel, v části pronájmů je drobná chyba, zřejmě překlep, která by si podle mého názoru zasloužila opravu, bez ohledu na podobu v listinné podobě. Ten projekt by si úpravu opravdu zasloužil. Dovolil jsem si proto zaslat již na začátku srpna t.r. mail na adresu sekretariat@divadlonavinohradech.com s prosbou, zda je možné provést korekci. Ani po 30 dnech, což je obvyklá lhůta pro byť jen zdvořilostní odpověď, jsem žádnou zprávu neobdržel. I přes toto malé pochybení přeji všem úspěšnou novou sezonu 2018/2019. S úctou Jiří Charvát

Vážený pane Charváte,
omlouvám se, ale Váš mail jsem nedostal. Možná spadl do SPAMu, nebo došlo k jiné chybě. Jsem rád, že jste tak pozorný čtenář a našel jste chybičku v naší výroční zprávě, která má 71 stran!! Tento "překlep" jsme nezavinili tak docela my, ale program word. Mene Tekel tak automatická oprava sama přepsala do chybné podoby, jako Méně Tekel. Nechám to samozřejmě opravit. Věřím, že tato marginální chyba nemůže zastínit kladné stránky naší výroční zprávy. Naší dramaturgii a hospodaření divadla.
Budu rád, když při Vašem pečlivém "brouzdání" naší webovou stránkou objevíte nějakou další chybičku. Nikdo není dokonalý :-)
Za program WINDOWS i za nás se omlouvám.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2018 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.