facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

22.09.2021 | Ladislava Růžičková
Pane řediteli, téměř rok jsme si museli počkat na shlédnutí představení Český román. Ráda bych touto cestou poděkovala všem hercům za hezký večer. Zároveň musím ocenit skvělý nápad vytvořit koutek historie Československého armádního divadla.

Milá paní Růžičková,
děkuji za dopis. Doufám, že tato nová sezóna proběhne zcela normálně bez přerušení. Ohlasy na Český román jsou velice pozitivní, což nás moc těší.
Výstavu "Divadlo Československé armády" nám pomáhal uspořádat Vojenský historický ústav. Připomínka čím vším si muselo Divadlo na Vinohradech v minulosti projít je, myslím, velice užitečná.
Ještě jednou děkuji a budu se těšit opět na shledanou v hledišti DnV.
Tomáš Töpfer

16.09.2021 | Petra Hofmanová
Včerejší představení Romea a Julie bylo SKVĚLÉ! Opravdu se vyplatilo si rok a půl počkat, i když doufám, že se to již nebude opakovat. Děkuji moc všem v divadle.

Milá paní (slečno) Hofmanová,
děkuji. I my doufáme, že se už zavírání divadel opakovat nebude.
Hezký den
Tomáš Töpfer

15.09.2021 | Eva. Doležalová
Dobrý den pane řediteli, před lety jsem viděla představení ,, Král krysa,, určitě jste ji také viděl - doufám. Myslíte že by bylo v lidské moci stvořit něco tak strhujícího dnes ? Děkuji Doležalová

Milá paní Doležalová,
jsem rád, že jste si vzpoměla na Krále krysu. Nejsem si jist, kterou inscenaci myslíte, protože byla va Divadle na Vinohradech inscenována s větším odstupem dvakrát.
Nevím, jestli znáte podrobně náš repertoár, ale myslím, že jsme několik"strhujících" představení uvedli. Na jaře chystáme premiéru Je třeba zabít Sekala v reži Pavla Kheka. Jsem si jist, že máme uchystanou inscenaci, která Vás jistě strhne :-)
Díky za dopis a hezký den
Tomáš Töpfer

14.09.2021 | Jiří Charvát
Vážený pane řediteli,
mám jen krátký "technický" dotaz. Bude k obnovené premiéře inscenace Harold a Maude vydán nový divadelní program?
Předem děkuji za odpověď.
Všem v divadle přeji sezónu bez přerušení a hodně úspěchů. J. Charvát

Milý pane Charváte,
ano, na novém programu včetně fotografií se pracuje a k premiéře by měl být hotov.
Děkuji za dotaz
Tomáš Töpfer

14.09.2021 | Jitka Cveček Panská
Vážený pane řediteli,
včera večer jsme navštívili Vinohrady - huráááá!!! Byl to zážitek a stále si pozpěvuji..... Prosím, vyřiďte velké díky celému souboru, protože představení nemá jednoho hlavního herce, ale celý soubor byl naprosto skvělý! Nic ve zlém, ale brněnské nastudování je čajíčkem proti tomu, co jsme shlédli včera večer. Je skvělé vidět herce jak je to baví a hrají opravdu s láskou k divadlu. Hudební doprovod byl skvělý a skromnost hudebníků při našem poděkování VŠEM je toho důkazem! Jednou jste mi napsal, že se budete snažit o to, aby se na Vinohradech hrálo dobré dovadlo a já nejenom po včerejším žážitku Vám můžu napsat, že slovo plníte!
Mějte hezké dny a já se již dnes těším na Slaměný klobouk, JCPanská

Vážený pane,
moc děkuji. Takové dopisy se čtou krásně :-)
Zachovejte nám přízeň!
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.