facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

30.09.2022 | Petra Barešová
Dobrý den mám jen dotaz ohledně autogramu.
Přej nějakým časem se mi povedlo potkat u nás v Jičíně paní Naďu Konvalinkovou a vyfotila se s mým synem a já bych teď ráda tu fotku od ní měla podepsanou kam mohu fotku poslat aby se mi vrátila zpět s věnováním? ????
Děkuji za odpověď

Milá paní Barešová,
fotku můžete poslat Nadě Konvalinkové na adresu Divadlo na Vinohradech, Náměstí Míru 7, 120 00 Praha 2,
Zcela jistě Vám ji podepíše pošle zpět.
Hezký den
Tomáš Töpfer

30.09.2022 | Svatopluk Čech
Můžete mi prosím vysvětlit, proč ve státní svátek 28.9.2022 vlála na Vinohradském divadle POUZE ukrajinská vlajka ? Nemyslíte, že je to hanba ?

Pokud jsem se dobře díval, tak na divadle visí vlaka česká a evropské unie. Ale podporovat alespoň ukrajinskou vlajkou statečně se bránící Ukrajince není žádná hanba.
To je to nejmenší co pro umírající matky s dětmi můžeme udělat.
Tomáš Töpfer

29.09.2022 | Johana Hruska
Pane Töpfere, jsem voličkou v senátním obvodu 55, kde zrovna kandidujete proti panu Semrádovi.
Ve druhém kole mě tedy čeká volba mezi kandidátem ANO a vámi, můj hlas však rozhodně nedostanete.
Nikdy jsem žádné volby nevynechala, ale letos druhé kolo musím vynechat, protože nemůžu s čistým svědomím volit člověka zastupujícího ANO, ale nemůžu volit ani vás, vzhledem k vašim extermistickým názorům.
To, co jste prohlásil na otázku ohledně práv stejnopohlavních párů, tedy že "homosexuálům nikdo neupírá uzavírat manželství, není tedy pravda, že by byli kráceni na svých právech, pouze musí splnit parametr 'opačná pohlaví' (která máme pouze dvě)", je naprosto nehorázný výrok, kterým se řadíte na úroveň extermistů a mimo jakoukoli demokratickou debatu.
Znám ve svém okolí řadu lidí, kteří vás přesně z tohoto důvodu volit nebudou, takže pokud se do senátu nedostanete, vzpomeňte si na to. Pokud se tam naopak dostanete, tak si na to vzpomeňte o to víc, protože všichni občané jsou si rovni před zákonem a jako senátor máte zdopovědnost za to, že rovná práva lidí máte hájit, nikoli pošlapávat a pohrdat jimi.

Milá paní Hrusko,
nevím, kde jste můj názor četla a jsem si jist, že jsem jej takto neformuloval. Náš zákon zná zatím registrovaná partnerství a ten rozhodně nikomu neupírá jejich práva. Naopak rozšířil možnosti stejnopohlavním párům řešit mnoho problémů, které jim stály v cestě. Je ještě mnoho oblastí,které jsou právně řešitelné od dědictví až po rozdělení majetku. To vše je řešitelné už dnes. Jsem si jist, že zákon o rodině se bude v nejbližších letech projednávat a dozná jistě úprav. Myslím,že si pletete extrmizmus s konzervativními názory a já jsem opravdu ten druhý tip člověka.
Nejsem si jist,že toto téma patří na stránky divadla a můžeme o tom diskutovat na mé budoucí adrese v Senátu PČR. Jsem však přesvědčen, že v době energetické krize, hrozícího válečného konfliktu, kdy západu vyhrožuje Rusko použitím jaderných zbraní máme teď povinost se zabývat jinými prioritami. Alespoň do doby, než bude tato vážná hrozba zažehnána. Jestli se to nepovede, pak Bůh s námi a zahyneme svorně, ať jsme, či nejsme heterosexuální.
Tomáš Töpfer

29.09.2022 | Ing. Kristýna Šťastná
Vážený pane Töpfere,

asi mě nepřestane překvapovat, jak jsou lidé nepřejícní a hned na Vás útočí. Četla jsem, jak neúspěšným protikandidátům přijde nefér, že běží v televizi v době voleb Četnické humoresky a nebo níže vzkaz od pana Miroslava. Myslím, že by se měli všichni nejdříve podívat a zjistit si, co jste v životě všechno dokázal, místo toho, aby Vás začali hned urážet. Nenechte se prosím odradit, držte se a přeji Vám hodně štěstí nejen v dalším kole voleb.

Krista

Milá Kristo,
pokud vstoupíte do veřejného prostoru, musíte s tím počítat.
Díky za podporu.
Tomáš T.

28.09.2022 | Petr Sadský
Dobrý den,
jmenuji se Petr. Chtěl bych se zeptat, přijede někdy do Humpolce? Moc děkuji Petr

Milý Petře,
když dostanu pozvání, rád do Humplce přijedu. Besedy a povídání dělám často. Například v listopadu budu v Chotěboři a to není z Hupolce zas až tak daleko :-)
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

Hlavní město Praha Hospodářské noviny

© 2012-2022 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů  |  Cookies settings