facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

02.05.2021 | Blanka Kuncová
Vážený pane řediteli, milý Tomáši!
Posílám Vám srdečný májový pozdrav z Vašeho dřívějšího působiště, mého milovaného rodného Šumperka a srdcem stále domova.
Moc se těším, až otevřete, lístky opatruji jako oko v hlavě ♥.
Mějte se krásně , zůstávejte zdráv a stále s úsměvěm.
Srdečně Blanka

Milá Blanko,
podle toho, jak se vyvíjí epidemická situace, předpokládám, že už příští sezónu budeme hrát. Alespoň v to doufám. V létě se chystáme odehrát několik představení Romea a Julii ve Valdšejnské zahradě. Snad to pod širým nebem vyjde.
Moc děkuji za hezký dopis.
Pozdravujte v Šumerku!
Tomáš T.

16.04.2021 | Květa F.
Vážený a milý pane Töpfere,
velmi ráda Vás touto cestou zdravím a DĚKUJI! ;)...za vše, co jste dokázal a nám všem jakoukoliv cestou předal...
Nedávno shlédnutý dokument o Vás mi HODNĚ pomohl. Nacházela jsem se v nelehké/nepříjemné době... I díky Vám jsem si uvědomila - člověk vlastně má tolik možností :) a pak i síly, že může zvládnout vše a i to, co si přeje!

Mějte se krásně, užívejte života, ať se daří a hlavně pevné zdraví! :-*
Děkuji,
Květa F.

Milá Květo,
mnoholrát děkuji za hezká slova.
Mějte se krásně!
Tomáš T.

13.04.2021 | Karel Blatný
Milý pane řediteli, měl jsem možnost v předcovidové době vidět krásné představení Harold a Maude. Jsou mi známy aktuální nešťastné události, přesto se dovolím drze zeptat – plánujete, prosím, hru uvádět i dále? Děkuji za odpověď a přeji vám i vašemu divadlu brzký návrat před diváky! Karel Blatný

Milý pame Blatný,
děkuji za dotaz. Představení Harold a Maud bychom měli v příští sezóně obnovit. Včas o tom diváky budeme informovat. Snad se od září otevřou divadla. Myslím, že budete novým obsazením příjemně překvapen. Zatím je to tajemství, které brzy odhalíme. Držte nám palce!
Tomáš Töpfer

30.03.2021 | Zuzana Cimlerová
Dobrý večer pane řediteli,
děkuji za prodloužení Vinohradských poslouchadel a těším se na další eurovíkendy. Zdravím celé divadlo a držím Vám i nám palce, abyste pro nás už brzy mohli hrát naživo.
S pozdravem Zuzana C.

:-) :-) :-)

29.03.2021 | Zuzana Žilková
Dobrý den pane řediteli,
děkuji za možnost víkendového shlédnutí Periferie, rádi jsme zavzpomínali a těšíme se , že se budeme moci " brzy " shledat i naživo u Vás v divadle!!!! Hodně sil a optimismu všem do divadla, věřte, že my diváci se na Vás všechny už neskutečně těšíme. Hezký den. Zuzka

Milá Zuzko,
děkuji za povzbuzení. Jsme připraveni pro Vás hrát, jen jak to bude možné. Moc se na to těšíme.
Držte se!
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.