facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

14.06.2021 | Andrea
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli v v Baladě pro banditu bude hrát Markéta Děrgelová, a nebo jí někdo nahradí ? Předem děkuji za odpověď a mějte hezký den. :)

Milá Andreo,
Baladu pro banditu budeme reprízovat až v nové sezóně 21-22. Pokud se Markéta Děrgelová do té doby vrátí z mateřské dovolené, tak nebude potřeba její roli zaskakovat. Zatím Vám neumím lépe odpovědět.
Tomáš Töpfer

09.06.2021 | Lucia
Zdravím Vás, pane ředitel.
Ráda bych se dozvěděla, zda jste měli možnost zahrát si někdy, resp. spolupracovat s herečkou Jiřinou Švorcovou.
Děkuji.
Lucia

Milá Lucie,
stal jsem roku 1987 členem Divadla na Vinohradech a v té době tam byla v souboru také paní Jiřina Švorcová. Pokud si vzpomínám hráli jsme ve stejné hře v roce 1989. Byly to Hlasy ptáků od Josefa Topola v režii Jana Kačera. Mimochodem to byla krásná inscenace.
Tomáš Töpfer

05.06.2021 | Jiřina Horká
Dobrý den, já jsem se dívala na přehled představení, a najednou vidím, že zmizely inscenace Návštěva staré dámy a Hašler... to už se nebudou hrát? A není škoda stahovat hry bez derniéry?

Milá paní Horká,
Všimla jste si pozorně. Máte pravdu. Je to opravdu škoda nemít derniéru, ale nějak nám do našich plánů, jak jste jistě zaznamenala, zasáhl covid. Po roce a půl není v našich silách obnovit složité inscenace jen kvůli tomu, aby mohly mít derniéru. Navíc nelze některé tituly, vzhledem k nákladům, uvádět pro 50% kapacity sálu.(současné opatření vlády) Nehledě na expiraci autorských práv!! Derniéry se nedočkaly, bohužel, i další inscenace. Provoz divadla je opravdu za poslední sezónu a půl nestandartní. Ale nevěšte hlavu. Máme nové tituly a budu doufat, že se pandemie už nevrátí a my je budeme moci reprízovat a zakončit tak, jak bývá za normálních okolností zvykem, tedy i derniérou.
Tomáš Töpfer

20.05.2021 | Blanka Kuncová
Vážený pane řediteli, milý Tomáši!
S velkou radostí jsem zaregistrovala a objednala opět vstupenky na RK. Přeji nám všem opětovné radostné setkávání plné milých lidí, srdečných úsměvů a slz dojetí i radosti ♥!
ZLOMTE VAZ a moc se těším.
Srdečně ♥ Blanka
P.S Šumperk také moc pozdravuje!

Milá Blanko,
už se moc taky teším :-)
Tomáš T.

20.05.2021 | Katerina Knotkova
Děkuji velmi za vaše nedávné online představení, bylo krásné dostat se zase do divadla alespoň takto.

Milá Katerino,
od poloviny června už můžete přijít do divadla na živo :-)
Hrajeme i v červenci ve Valdštejnské zahradě Romea a Julii a v srpnu zahajujeme novou sezónu už 18.8.
Mějte se hezky
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.