facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

13.11.2019 | Věra Vrbská
Vážený pane řediteli,velmi ráda navštěvuji Vinohradské divadlo,protože má skvělé insenace a výborné herce,a když je přestavení,které je dobře nastudováno,má děj a užasné výkony hercu,např.Její pastorkyně nebo Lev v zimě,tak člověk odchází z divadla s krásným zážitkem,které dlouho přetrvá v mysli.Bohužel insencace Když ptáčka lapají tento pocit absolutně nedává.S pozdravem V.Vrbská

Milá paní Vrbská,
děkuji za Váš dopis. Je mně líto, že Vás situační komedie Když ptáčka lapají nepotěšila, respektive se nesetkala s Vaším očekáváním. Ne vždy a každý z nás je naladěn na stejnou vlnu. Mohu Vás ujistit, že ohlasy diváků, čehož jste si jistě musela povšimnout, jsou vesměs kladné. Od komedií tohoto tipu nelze očekávat o mnoho víc, než smích a dobrou zábavu bez vězšího přesahu. Patříte mezi diváky, kteří oceňují jiný žánr a mám radost, že Vás oslovují inscenace Lev v zimě, nebo Její pastorkyňa. Mohu Vám pouze doporučit, abyste se před výběrem našich představení podívala na webovou stránku, kde jsou ukázky z inscenací, které o žánru dosti výmluvně vypovídají. Komedie jsou však součástí našeho reprtoáru a mohu jen konstatovat, že patří k divácky velmi oblíbeným. Smích je jeden z nejlepších léků. Pokud máte ráda jiná, vážnější témata, mohu Vám doporučit Návštěvu staré dámy, Čarodějky ze Salemu, Fanny a Alexandr a další naše představení.
Děkuji za Váš názor
Tomáš Töpfer

19.10.2019 | Alena Dvořáková
Milý Tomáši. Nevím zda jsi měl tu čest hrát někdy s paní Vlastou Chramostovou,ale můžeš mi věřit,že její Marjánka z Dalskabátů Byla skvělá a i když Bohdalka je vynikající herečka,tak na ní nemá!!!!!!!! Doufám,že se ještě někdy dostanu do divadla.Měj se príma a zlom vaz to Ti přeje Alena méďa Béďa .

Milá Aleno,
s paní Vlastou Chramostovou jsem neměl tu čest stát na jevišti. Z Vinohradského divadla odešla v době, kdy jsem byl ještě posluchačem druhého ročníku DAMU. Pamatuji si, že jezdila do Ústí nad Labem na představení Činoherního studia, kde jsem v té době byl. Od té doby jsme se znali, ale po roce 1989 přijala angažmá v Národním divadle, takže jsme se pracovně potkat nemohli.
Děkuji za vzpomínku.
Tomáš T.

19.10.2019 | Daniel Krauz
Dobrý den, pane řediteli. Ve středu jsem byl ve vašem divadle na poslední zkoušce Hašlera. Přeji vám ať se Hašlerovi dobře daří a bude mít úspěch takový jaký měl u mě, i u všech diváků. Vaše divadlo jemé nejnej nejoblíbenější.

Milý Danieli,
obnovená premiéra se myslím povedla a mám spoustu přívětivých reakcí, podobnou té Vaší. Díky.
Tomáš T.

18.10.2019 | Blanka Kuncová
Vážený pane řediteli, milý Tomáši a tentokrát i celý soubore!

Navštívila jsem obnovenou premiéru mého srdečního představení Hašler. Sama v celé Lóži, kamarádi žel onemocněli. Nevím, jak vyjádřit jednoduše slovy díky a dojem z celého představení. Je to obrovský odkaz pro celé generace. Nebudu zde poučovat, ale stále mne mrazí, jak byli naši předci hrdí a milovali svoji zem, pro kterou položili své životy. Konec hry pro slzy v mlze, slzy i při ,,Písničce,, , té nejkrásnější na světě, která se zpívala s celým divadlem ve stoje. To je, myslím, to největší uznání a poděkování všem, kteří se o toto dílo zasloužili a také hlavně panu Hašlerovi. Petrova,dovolím si říct, životní role.
Děkuji za zážitek, přeji Vám všem mnoho krásných her, rolí a nadšených diváků.
Vaše Blanka

Milá Blanko,
jsem rád, že jsme se v hledišti potkali. Premiéru Hašlera, byť jen obnovenou, jsem si spolu s publikem užil. Při Písničce české mě doslova mrazilo, když celý sál ve stoje zpíval s námi. Budu se těšit na příště .
Tomáš T.

16.10.2019 | Žamberská Líba
prosba, nedaří se nám získat lístky na generálku. Jsme z Lovosic a Litoměčic spolky VICTORIA , Liga proti rakovině a Úsměv = Zdraví. Mnohokrát jsme se snažili o zakoupení 45 lístků na bus. Když se Vám POVEDE jednou do roka budeme moci na generálku tak počítejte že jsme v dtvadle v tomto poštu nejméně 4x za sezonu. Děkujeme za odpověď

Milá paní Žamberská,
veřejná generálka je u nás proklatě "nedostatkové zboží". Kapacita sálu zdaleka nemůže uspokojit zájem diváků. Do sálu se vejde pouhých 600 diváků a zájem je několikanásobně vyšší. Zkuste se spojit s naší vedoucí obchodního oddělení. Mail je: nemcova@divadlonavinohradech.com
Nic Vám však slíbit neumím. Kromě veřejných generálek však hrajeme nejméně jednou do měsíce dopolední představení pro seniory a studenty. Třeba se povede včas a s předstihem udělat nějaký zázrak :-)
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2019 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.