facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

13.04.2021 | Karel Blatný
Milý pane řediteli, měl jsem možnost v předcovidové době vidět krásné představení Harold a Maude. Jsou mi známy aktuální nešťastné události, přesto se dovolím drze zeptat – plánujete, prosím, hru uvádět i dále? Děkuji za odpověď a přeji vám i vašemu divadlu brzký návrat před diváky! Karel Blatný

Milý pame Blatný,
děkuji za dotaz. Představení Harold a Maud bychom měli v příští sezóně obnovit. Včas o tom diváky budeme informovat. Snad se od září otevřou divadla. Myslím, že budete novým obsazením příjemně překvapen. Zatím je to tajemství, které brzy odhalíme. Držte nám palce!
Tomáš Töpfer

30.03.2021 | Zuzana Cimlerová
Dobrý večer pane řediteli,
děkuji za prodloužení Vinohradských poslouchadel a těším se na další eurovíkendy. Zdravím celé divadlo a držím Vám i nám palce, abyste pro nás už brzy mohli hrát naživo.
S pozdravem Zuzana C.

:-) :-) :-)

29.03.2021 | Zuzana Žilková
Dobrý den pane řediteli,
děkuji za možnost víkendového shlédnutí Periferie, rádi jsme zavzpomínali a těšíme se , že se budeme moci " brzy " shledat i naživo u Vás v divadle!!!! Hodně sil a optimismu všem do divadla, věřte, že my diváci se na Vás všechny už neskutečně těšíme. Hezký den. Zuzka

Milá Zuzko,
děkuji za povzbuzení. Jsme připraveni pro Vás hrát, jen jak to bude možné. Moc se na to těšíme.
Držte se!
Tomáš T.

28.03.2021 | ThDr. Ivan Lukáč
Vážený pán riaditeľ.
Rád by som sa informoval, či nám, divákom, plánujete sprostredkovať nejaké online vysielania - reprízy (divadelné hry, rozhovory, besedy, ...).
Ďakujem!
So želaním pevného zdravia a nových nádejí na lepšie dni,
Ivan z Bratislavy.

Milý Ivane,
teď o víkendu jsme uvolnili záznam Periferie. Bylo to k ročnímu výročí zavření divadel. Na našem webu je k dispozici "Vinohradské poslouchadlo" , kde si můžete poslechnout záznamy z Večerů bez líčidel.
Pozdravy do Bratislavy!
Tomáš

26.03.2021 | Olga Brízgalová
Vážený pane řediteli,
Chtěla bych poděkovat, že přišla opět ta možnost zhlédnout představení Periferie. Viděla jsem ji již několikrát, jak přímo v divadle naživo, tak streamovanou loni na jaře. Ale tu možnost jí vidět znovu jsem si nemohla nechat ujít. Doufám a věřím, že se zase dočkám toho, abych mohla jít na nějaké představení přímo k Vám do divadla. Naposledy jsem zvládla Baladu a to se mi zdá, jako kdyby to bylo před sto lety. Ještě jednou děkuji .
Přeji krásné dny Olga.

Milá Olgo,
jsem příjemně překvapen, kolik diváků se na Periferii připojilo a mám radost z ohlasů, včetně toho vašeho. Baladu jsme hráli naposledy před půl rokem a myslím, že si ještě nějakou chvilku na živá představení počkáme.
Budu doufat spolu s Vámi, že to už nebude trvat tak dlouho:-(
Díky za dopis
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.