facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

27.10.2020 | Jiřina Hejčlová
Dobrý den,
celá naše rodina má velice ráda Četnické humoresky, kde ztvárňujete naprosto dokonalou roli. A proto bych se ráda zeptala, zda je možnost získat Váš autogram, popřípadě kam o něj napsat. Děkuji moc. Máme Vás rádi!
Hejčlová

Milá Jiřino,
stačí napsat Vaší adresu (tu samozřejmě nezveřejním) a fotku s podpisem rád pošlu.
Tomáš T.

24.10.2020 | Zuzana Podaná
Dobrý den, máme s maminkou předplatné ještě ze sezony 2019/2020 v září jsme shlédly přeložené představení Ahoj,Krásko! byl to nádherný večer.
A teď nevím jak to dopadne s představením Zmoudření Dona Quijota, které mělo být 23.10. -nepropásly jsme ho ? Vím, že v této nelehké situaci nemůžete zatím moc pánovat, dáte nám vědět zda a na kdy bude toto představení přeloženo ? Moc mám děkuji Podaná

Milá Zuzano,
Zmoudření dona Quijota se určitě hrát bude. Jakmile obnovíme provoz, určitě Vás, i další naše předplatitele, naše obchodní oddělení bude kontaktovat. Rozhodně o svá předplacená představení nepřijdete. Držme si palce, aby se provoz divadla obnovil co nejdříve.
Hodně zdraví!!!
Tomáš T.

24.10.2020 | Markéta
Vážený pane Töpfere,
měla bych na Vás velikou prosbu. Dá se říci, že už od malička jsem váš velký fanoušek hlavně co se týče Četnických humoresek, proto bych Vás rada poprosila zda by bylo možné mi zaslat nějakou fotku s vaším podpisem.
Děkuju moc a s přáním hezkého dne Markéta

Milá Markéto,
fotku rád pošlu, když budu znát adresu :-)
Tomáš Töpfer

21.10.2020 | Honza
Dobrý den, je skvělé, že jste již zveřejnili program na prosinec. Chtěl bych zeptat, zda listopadové derniéry Čarodějek ze Salemu a Lva v zimě budou nahrazeny, pokud by se ještě v ty dny nemohlo hrát... a také, zda se ještě počítá s inscenací Harold a Maude (v prosincovém programu není), na kdy se plánují premiéry původně ohlášené na prosinec, tedy Miláček a Dům Bernardy Alby... a poslední otázka je zda nezvažujete opět streamovat hry nebo ještě lépe je vložit na nový server dramox, kam různá divadla vkládají své hry, tato platforma je placená podobně jako např. Netfilx u filmů. Díky.

Milý Honzo,
je mně moc líto, že Vám neumím na vaše dotazy odpovědět. Budeme napjatě čekat, kdy se opatření začnou uvolňovat a podle aktuální situace budeme reagovat. Streamovat naše představení se nechystáme. Většinu našich záznamů někdo okamžitě a neoprávněně stahoval a ukládal, čímž porušoval autorský zákon. My jsme povolení autorů a agentur získali pouze na jedno uvedení s jednou reprízou. Protože se uživatelé internetu chovají neeticky, nechceme se k této akci připojit. Budu rád, když se diváci po skončení tohoto stavu vrátí do divadla. Sebelepší záznam nemůže divadelní zážitek z živého představení nahradit.
Tomáš Töpfer

21.10.2020 | Božena Sedliská
Vážený pane řediteli,
nechci brečet moc, jak mi chybí divadlo!!! Rezervaci na "klobouk" už mám. Chci ale v této chvíli poděkovat dámám v obchodním oddělení, a hlavně paní Šebestové, za laskavost, s jakou vycházejí vstříc tazatelům z řad "klubáků", kteří se bojí, aby jim rezervace neutekla!
Situaci, do níž byla různými výroky naše kultura uvržena (!) nekomentuji, ale bolí to!
B. Sedliská, Praha

Milá paní Sedliská,
zkoušení Slamáku jsme museli přerušit. Teď ani nevíme, kdy bude premiéra. Držme si palce!
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.