facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

24.05.2018 | Pavel Randa
Dobrý den pane řediteli, do Vinohradského divadla jsem začal jezdit před rokem a již od prvního představení se mi hluboce vrylo do mého srdce. Každá návštěva je pro mne svátkem a pokaždé odcházím z divadla nadšený. Dnes jsem navštívil veřejnou generální zkoušku Harold a Maude a opět musím hluboce smeknout. Ještě teď večer si v hlavě promítám herecký koncert paní Maciuchové a pana Adamczyka. Děkuji Vám za spoustu krásných zážitků, které jste mi přinesli, a už teď se těším na novou sezónu.

Milý pane Rando,
děkuji za pochvalu. Těším se na dnešní premiéru a pevně věřím, že se svými zážitky nebudete osamocený :-)
Tomáš Töpfer

24.05.2018 | karel neumann
Vážení,
já vám tedy Peer Gynta nepochválím, to jsem tedy nedal,
ale viděli jsme u vás ULITY a to tedy chválím:
úžasně věrohodně pozitívní Vejvodová proti apatické Terberové, ten otrávený rozhlasový redaktor, praštěná psycholožka,fakt hezký a dobře zahraný představení.
A za "Gynta" se omlouvám, třeba časem dospěju k jeho pochopení
za všechny mladé zdraví a díky za Ulity
Karel

Milý Karle,
jsem rád, že Vás oslovilo představení Ulity. Jde o generační hru, jejíž téma Vás zaujalo a bylo pro Vás pochopitelné a srozumitelné. Správně jste odhadl, že u Peer Gynta je potřeba trochu větší diváckou zkušenost a dost možná, že to bude souviset i s Vaším věkem, jak sám přiznáváte.
Děkuji za dopis i za to, že se k nám do divadla opakovaně vracíte. Třeba najdete v našem repertoáru hry, které s Vámi budou více rezonovat.
Hezký den
Tomáš T.

24.05.2018 | Petra Kopčáková
Dobrý den pane řediteli, Vaše divadlo mám moc ráda a jsem jeho častým návštěvníkem, přestože musím přicestovat z Ostravy. V pondělí 21. 5. jsem byla znovu uchvácená hrou "Ucho", která byla herci ztvárněna na studiové scéně DnV. Byla jsem do děje "Ucha" ponořena od samého počátku děje, zaujata prvotřídním podáním a skvělým zážitkem! Nicméně v prostoru studiové scény byla puštěna klimatizace, kterou nešlo nezaregistrovat už při příchodu dovnitř, jak byla intenzivní - při odchodu už jsem v krku pociťovala její neblahý vliv, což skončilo ztrátou hlasu. Nevím, jestli jsem indisponovaná jen já nebo někdo další z diváků, ale myslím si, že klimatizace byla nastavena příliš silně a snad by stálo za to ji i vyčistit, protože její neblahé následky se tak násobí... Moji přízeň k Vám to však nezmění (možná jen upřednostním zimní měsíce). Přeji Vám vše dobré, Petra K.

Milá Petro,
moc mě mrzí, že jste měla pokažený zážitek z našeho představení. Problémy se Studiovou scénou jsou obtížně řešitelné. V malém prostoru, kam se vejde pouhých 60 lidí je bezpodmínečně nutné mít klimatizaci zapnutou, protože by jinak bylo v tak malé místnosti za několik minut vedro a nedýchatelno. Navíc jsou-li v posledních dnech extrémní teploty. To samozřejmě neznamená, že by měli diváci nastydnout. Nechám znovu prověřit seřízení a nastavení klimatizace. Mohu Vás ujistit, že je čistá a pravidelně udržovaná. Možná bude problém jen z obsluhou. Pokusím se to napravit. Jsem rád, že Vás nadchlo naše zpracování "Ucha".
Ještě jednou se omlouvám.
Tomáš Töpfer

20.05.2018 | Miroslav Ježek
Dobrý den,skvělé páteční představení-Peer Gynt- opět potvrzuje,že Vaše divadlo nemá chybu a každé představení vyjadřuje úctu k autorovi ,ale dokáže přiblížit dílo současnému diváku.Vydržte a nepodlehněte hlupákům,kteří nás přesvědčují,že jen oni jsou ti nositelé nové kultury.Stačí navštívit současnou inscenaci Maryši v Národním divadle ,což nás utvrdilo ke zrušení řady let trvajícího předplatného.Srdečně zdravíme a těšíme se na další kulturní zážitky ve Vinohradském divadle,jehož jsme řadu let věrní předplatitelé.J.a M.Ježkovi

Milí Ježkovi,
děkuji že jste a zůstáváte věrnými návštěvníky našeho divadla. Chystáme další sezónu a věřím, že se nám podaří získat nové diváky a také přivítat ty, kteří se k našemu divadlu opět navracejí.
Zachovejte nám přízeň!
Tomáš Töpfer

16.05.2018 | Jaroslava Hladíková
Dobrý den, v pondělí 14.5.jsem byla na Vašem představení Hašler. Je mi 60let do divadla chodím často , ale za celý život se mi nestalo, že by na mě představení udělalo takový dojem , byl to nezapomenutelný zážitek. Velká úcta a poděkování všem, kdo na tomto představení spolupracoval. A samozřejmě nejvíce děkuji panu Petru Rychlýmu, je to Pan herec.


s úctou Hladíková

Milá paní Hladíková,
moc děkuji. Pterovi Rychlému rád předám Vaši pochvalu. Je mně líto, že Hašler...už končí. Měl jsem to představení rád a podle ohlasů si jej oblíbili i diváci. Je to jedna z našich nejstarších inscenací a bohužel musí ustoupit těm nově nastudovaným. Měli jsme 70 repríz a to při kapacitě našeho divadla není zrovna málo.
děkuji za dopis
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2018 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | Ochrana osobních údajů