facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

18.09.2019 | ThDr. Ivan Lukáč
Vážený pán riaditeľ.
Takisto sa Vám a Vašim kolegom chcem poďakovať za včerajšiu reprízu predstavia "Návšteva starej dámy". Spolu s Vami ako Illom som silne prežíval v hľadisku chvíle strachu a obáv z toho, ako sa veci vyriešia. Hra končí smutne a tragicky. Ale posolstvo hry je stále aktuálne. A práve to dodáva Vašim hrám ten skutočný zážitok a pôžitok, že divák nikdy neodchádza iba tak. Ale, že neustále je nútený zamýšľať sa nad realitou dneška. Ďakujem aj za možnosť znovu stretnúť sa s Vami a hercami pri vínku. :-)
Dnes sme s manželkou navštívili ďalšie predstavenie "Ahoj, krásko! (Linda)". Zopakujem to isté: Geniálne! Vaše predstavenia nás nesmierne oslovujú a bavia. Takže, ani tentokrát sme neváhali merať cestu z Bratislavy.
Tešíme sa na ďalšie hry.
Nech sa Vám darí. Myslíme na Vás!
S pozdravom, Ivan a Lucia Lukáčovci.

Milí Lukáčovi,
jsem rád, že jsme se opět sešli a moc si vážím toho, že jste našimi věrnými diváky. Mám setkávání s našimi "klubáky" rád, protože je to pro mě první a důležitá zpětná vazba.
Pozdravy do Bratislavy
Tomáš Töpfer

18.09.2019 | Hanka Radoňská
Dobrý den
Pane řediteli po včerejším představení "Návštěva staré dámy" Vám musím opět napsat. Herecké výkony paní Havlové a Váš byly opět úžasné A moc se vždy těším i na setkání "klubáků". Jenom jsem byla zklamaná, že nepřišla mezi nás paní Havlová. Při odchodu z divadla jsem byla plná dojmů a opět se těším na další setkání.
Hezký den
Hanka

Milá Hanko,
rád jsem se se všemi "klubáky" rád potkal. Paní Havlová měla další povinosti, takže se nemohla dostavit. Omluvte ji.
Budu se těšit na příští premiéru a další setkání ve foyeru :-)
Tomáš T.

17.09.2019 | Blanka Kuncová
Vážený pane řediteli, milý Tomáši!
Po dnešním shlédnutí Staré dámy tleskám. Herecký koncert, skvělé obsazení a přiznám se, že jsem byla velice potěšena ze setkání, měla jsem chvíli strach o Vás na konci. Hodně mne mrazilo, kam jsou až lidé schopni zajít. Děkuji všem za skvělý zážitek a opět na viděnou!
Srdečně Blanka

Milá Blanko,
děkuji. Setkání po představení bylo opravdu velice milé. Budu se těšit na příště.
Tomáš T.

11.09.2019 | Jaroslava Lomičová
Dobrý den, pane řediteli.
Zajišťuji celoroční kulturní program pro seniory z Libochovic. Mám dotaz, neposkytujete slevy pro důchodce na některá představení vašeho divadla? Máme zájem o některou veselohru v listopadu či prosinci. Například : Když ptáčka lapají, Škola žen, Pygmalion. Potřebuji 70 vstupenek /kapacita velkého autobusu/. Vím, že jsou i vstupenky levné, ale do hodně zadních míst. Děkuji za odpověď. Jaroslava Lomičová

Vážená paní Lomičová,
spojte se, prosím, s naším obchodním oddělením. Každý měsíc hrajeme zhruba dvě představení v dopoledních hodinách. Ty jsou se slevou určeny právě pro studenty a seniory. Podrobnější informace Vám poskytnou naše referentky v obchodním oddělení.
Tomáš Töpfer

11.09.2019 | Lucia
Pane Töpfere,
ráda bych se Vás ještě zeptala jednu věc. Mezi mých oblíbených herců patří i herec Petr Nárožný. Vy jste s ním někdy na nějakém filmu, seriály či divadelním představení spolupracovali? Pokud ano, co to bylo? Opravdu by mě to zajímalo.
Děkuji.
Lucia

Milá Lucie,
bohužel jsme se s Petrem Nárožným pracovně nesetkali.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2019 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.