facebook

Gabriela Vránová VEČER BEZ LÍČIDEL - Gabriela Vránová

Zakoupit vstupenku

O hře

Když jsme v loňském roce oslovili Gabrielu Vránovou  a poprosili ji o vzpomínku na velké  role na vinohradském jevišti, odpověděla:  „Jestli  jsem měla nějakou  opravdu přelomovou roli  na Vinohradech, potom to jistě byla Markétka ve Faustovi. Důležitá role v mém životě, nádherná, stejně jako celé období po narození mého syna. V některých kritikách se dokonce objevilo, že snad i v souvislosti s narozením dítěte jako bych herecky dozrála.“   Večer  bez líčidel s  Gabrielou Vránovou ve čtvrtek 20 listopadu 2014 slibuje velmi osobní setkání s herečkou, která na Vinohradech odevzdala divákům své srdce v mnoha krásných postavách a dodnes se ráda vrací jako Bonita Belgravevová v představení  To byla moje písnička!.

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.