facebook

JP & People Today on Broadway

Zakoupit vstupenku

O hře

To nejlepší z newyorské Broadway na prknech pražského Divadla na Vinohradech!


Koncertní show “Today on Broadway” umělecké agentury JP & People vás během jednoho koncertního večera provede newyorskou ulicí Broadway a melodiemi z těch největších světových muzikálů.

Po úspěšném uvedení koncertu “The Greatest Show”, který se stále těší diváckému zájmu v Divadle Hybernia, přichází Jiří Peter se svým týmem s další koncertním projektem. “Today on Broadway” je poctou proslulé newyorské divadelní ulici v autentické interpretaci českých umělců. Cesta ulicí začne těmi největšími ze všech muzikálů, Les Misérables a Jesus Christ Superstar. Pokračovat bude přes klasiky z produkce Disney, jako je Tarzan, The Lion King a Beauty and the Beast. Současnou tvorbu představí titul Dear Evan Hansen z pera autorského dua Pasek & Paul, který je aktuálním číslem jedna na newyorské Broadwayi i v londýnském West Endu.

Na pódiu se objeví Iva Marešová, Martin Šemík, Radim Schwab, Andrea Holá a Filip Antonio. Všechny písně, z nichž se některé pyšní cenami Grammy a Tony, budou interpretovány v nabitých aranžích za doprovodu bubenické sestavy Tokhi & The Groove Army ve svém původním anglickém znění. Tokhi se spolu s Alešem Hávou ujal také hudební režie a celkovou režii večera si vzal za úkol Jiří Peter, který se spolu s Hankou Hoškovou podílel i na scénáři. Pěvecké nastudování zajišťuje Iva Marešová, pohybovou asistenci Ivana Hannichová, scénografii má na starosti Pavel Svoboda a světelný design Lukáš Drevajný.


Během koncertu budou k zakoupení také speciální balíčky pro fanoušky. “Broadway Experience” vezme diváky do zákulisí divadla, kde se budou moci během zkoušky setkat s interprety; “Broadway Package” bude obsahovat upomínkové předměty v podobě programu, tašky, knihy a kšiltovky a k dispozici budou také sběratelské vstupenky “Collectible Tickets” vyrobené v USA.

The best of New York's Broadway in Prague's Vinohrady Theater!


The “Today on Broadway” concert show, presented by the JP & People Art Agency, will guide you through Broadway New York and the melodies from the world's most popular musicals.

After this year's successful introduction of the concert “The Greatest Show”, which has been greatly received by the audience at the Hybernia Theater, Jiří Peter and his team have come up with another concert project. “Today on Broadway” is a tribute to New York's famous theatrical street in an authentic interpretation by Czech artists. The street tour begins with the biggest of all musicals, Les Misérables and Jesus Christ Superstar. It continues through Disney classics such as Tarzan, The Lion King and Beauty and the Beast. Contemporary work is presented by Dear Evan Hansen by Pasek & Paul, the current number one on Broadway in New York and London’s West End.

Iva Marešová, Martin Šemík, Andrea Holá a Filip Antonio will all appear on stage. All of the songs, some of which are Grammy and Tony Award winners, will be performed in upbeat arrangements in their original English versions accompanied by Tokhi & The Groove Army drum group. Tokhi and Aleš Háva are responsible for musical direction. Jiří Peter is the director of the whole evening as well as the scriptwriter, along with Hanka Hošková. Singing coaching is provided by Iva Marešová, choreography is by Ivana Hannichová, Pavel Svoboda is in charge of scenography, and the light design is by Jakub Drevajný.

During the concert, two special fan packages will be available for purchase. The “Broadway Experience” takes the audience behind the scenes to meet the performers during the rehearsal; and “The Broadway Package” includes souvenirs, such as a program, branded bag, book and baseball cap, and special Collectible Tickets made in the US are also available.

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.