facebook

Karel Čapek Poslední fejeton

Zakoupit vstupenku

O hře

Dne 9. ledna 2010 uplyne právě sto dvacet od narození jedné z největších osobností české literatury 20. století - spisovatele, dramatika a novináře Karla Čapka, jehož profesní i osobní život byl úzce spjat také s Divadlem na Vinohradech.
Čapkovo dílo zde nalezlo své místo již za autorova života a také dnes je důležitou součástí repertoáru. Ojedinělou poctou spisovatelovu umění je i scénické čtení z jeho známých i méně známých textů ve skvělém podání Petra Kostky. Divadlo na Vinohradech jej uvádí pod názvem Poslední fejeton.
Neobyčejná vzdělanost a rozhled, jedinečné postřehy, filosofický rozměr, humor a nádherný, bohatý jazyk - v tom spočívá vzácnost Čapkovy tvorby bez ohledu na literární žánr.
Poslední fejeton ji přibližuje formou živého slova a nabízí divákům -posluchačům mimořádný zážitek.

13. ledna 2010 - jediné představení!

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.