facebook

Michal Nesveda Nekonečno snů

Zakoupit vstupenku

O hře

Kouzelnická one.man show

Nekonečno snů je show postavená na britsko-americkém modelu předvádění kouzel, ve kterém Michal vyniká. Takto vystavěná show nabízí spojení humoru, dramatu a kouzel ve formě vizuální a psychologické hry.

Představení má jednu dějovou linku, kterou jsou lidské sny. Nejen ty příjemné a hezké, ale také noční můry. Těšit se můžete například na to, že Michal každý večer jednomu z diváků splní jeho sen, a možná to budete právě Vy. Základem je tedy vaše představivost.

Ambiciózní představení, jež bude uvedeno ve velkém sále Divadla na Vinohradech, přináší jedinečnou kouzelnickou one-man show o snech, která vás zvedne ze židlí.

Samozřejmostí je nejmodernější světelný park, dokonalá filmová hudba nebo velkoplošná projekce, jež vás pomocí live kamer nechá nakouknout přímo pod ruce Michala Nesvedy, ale také vám představí předtočená videa, která doplňují děj představení, ve filmové kvalitě.

Poprvé v historii divadelních představení diváci na začátku uslyší nečekanou výzvu, která zní: „Hlavně si nevypínejte své mobilní telefony, klidně foťte a vše sdílejte na svých sociálních sítích.“
Představení je určeno pro dospělé a děti od 13 let.

PREMIÉRA: 2.10.2016

Režie: Kateřina Pokorná
Hrají: Michal Nesveda
Voiceover: Jarmila Švehlová

www.nekonecnosnu.cz

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.