facebook

Baletní škola Terpsichoré Koukej mámo, co všechno umím!

Zakoupit vstupenku

O hře

Slavnostní Galakoncert Baletní školy Terpsichoré.

Baletní škola Terpsichoré, pod vedením Pavlíny a Pavla Ďumbalových, patří již několik let mezi nejprestižnější taneční školy nejen v Praze, ale i v České republice. Stalo se již tradicí, že každý školní rok zakončíme velkým slavnostním představením. Po uzavření Státní opery Praha, kde měla škola doposud své zázemí, se našim novým sídlem staly překrásné historické prostory Maceškova paláce, na Královských Vinohradech. Vinohradům tedy chceme zůstat věrni i při našem slavnostním představení. Připravili jsme přehlídku těch nejhezčích a nejúspěšnějších choreografií za posledních 9 let. Diváci se můžou těšit na večer plný pohádek, muzikálů, baletů... ale především na večer plný radosti z tance, hudby, divadla !

Účinkují:
děti Baletní školy Terpsichoré
jako hosté vystoupí sólisté baletu Národního divadla v Praze.

více informací o chystaném představení na www.terpsichore.cz

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.