facebook

Mezinárodní týdny tance, Taneční centrum Praha Junior Gala

Zakoupit vstupenku

O hře

Tradičně zveme do Prahy významné juniorské soubory – tentokrát to bude „JUNIOR GALA“ v neděli 15. dubna od 19,00 hodin ve Vinohradském divadle Bavorský Junior Balet Mnichov se třemi choreografiemi: slavné „Jardi Tancat“ Nacha Duata, kvartet „3 preludes“ Richarda Siegala a pro nás zcela nové dílo Štěpána Pechara a Ondřeje Vinkláta originálně vytvořené pro Mnichov: „Car chce spát“. Dále vystoupí dvě známá pražská juniorská tělesa: Bohemia Balet (Taneční konzervatoř hl. m. Prahy) s novinkou od Hany Litterové „Dům Doni Bernardy“ a Balet Praha Junior (Taneční centrum Praha, konzervatoř – gymnázium) s dílem Lidie Wos (Švédsko) „Pět nebeských sól“ a ukázkou z domácí dílny – duetem Šimona Kubaně „Opus 13“.

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.