facebook

Jubilejní galaprogram Limbora Krok za krokom celým rokom

Zakoupit vstupenku

O hře

Jubilejný galaprogram v nedeľu 20. 11. o 17.hod s názvom Krok za krokom celým rokom je predstavenie, v ktorom ožívajú zvykoslovné obrazy starodávnych tancov, hudby a spevu z rozličných folklórnych regiónov .

V Československu v roku 1951 vznikol v Prahe slovenský súbor piesní a tancov, na tradíciu ktorého nadviazal v roku 1986 súbor LIMBORA .

Umelecký kolektív LIMBORA ponúka pre radosť a potešenie z umenia klenoty kultúrneho dedičstva všetkým bez rozdielu v tejto výročnej premiére.

Našim milým divákom oznamujeme, že ak nebude dostatok vstupeniek v online predaji v divadle, vstupenky možno rezervovať aj v klube LIMBORA, tel. : 737809410 dr Očovská a na e-mail adrese : limbora@gmail.com

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.