facebook

Nadační fond Kapka naděje Galakoncert Kapky naděje

Zakoupit vstupenku

O hře

Benefiční Galakoncert Nadačního fondu Kapka naděje se koná v sobotu 22. prosince od 20:00 v Divadle na Vinohradech a živě jej bude přenášet FTV Prima. Hlavními hrdiny koncertu budou i letos děti, které si prošly onkologickou léčbou. Představíme Vám jejich příběhy, ale také aktivity Nadačního fondu Kapka naděje v uplynulém roce. Společně se ohlédneme za osmnácti lety úspěšného fungování Nadačního fondu. To vše za hudebního doprovodu předních českých a slovenských interpretů. Na koncertě vystoupí legendární Hana Zagorová, finalista Eurovize Mikolas Josef, populární slovenská skupina No Name, kapela Slza, zpěvačka Monika Bagárová nebo seskupení 4 TENOŘI ve složení Marián Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Večerem Vás budou provázet Libor Bouček, David Grásnký, Jan Maxián a Jakub Prachař.

Vzhledem k přímému přenosu pořadu prosíme o včasný příchod.

Výtěžek z prodeje vstupenek poputuje na nákup přístrojů a vybavení onkologických oddělení v nemocnicích po celé ČR. Více informacích o možné podpoře Nadačního fondu Kapka naděje naleznete na www.kapkanadeje.cz

Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Děkujeme za podporu!

Délka představení: 90 minut

Tvůrci

Obsazení

Na koncertě vystoupí legendární Hana Zagorová, finalista Eurovize Mikolas Josef, populární slovenská skupina No Name, kapela Slza, zpěvačka Monika Bagárová nebo seskupení 4 TENOŘI ve složení Marián Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Večerem Vás budou provázet Libor Bouček, David Grásnký, Jan Maxián a Jakub Prachař.

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.