facebook

Mezinárodní týdny tance, Taneční centrum Praha GALA MTT

Zakoupit vstupenku

O hře

Festivalové „GALA MTT“ jsme rezervovali na neděli 20. května od 19,00 hodin opět v Divadle na Vinohradech. Divadlo bude patřit těm nejlepším z tzv. „nezávislého“ .... myslí se vlastně spíše „nekamenného“ komorního tanečního divadla. Jednoznačně nedostižným historickým průkopníkem je zde Pražský komorní balet – letos s novým ambiciózním repertoárem a novými vizemi. Představíme také unikátní 2. generaci DekkaDancers – to jsou převážně sólisté Baletu ND, kteří ještě „po šichtě“ ve Zlaté kapličce jsou schopni vytvořit originální repertoár a strhujícím způsobem ho interpretovat. Program doplní Balet Praha Junior (TCP), naši mladí cestovatelé po regionech a neúnavní propagátoři tanečního divadla všude tam, kde se najde „pár prken .....“.

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

Novinky

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2020 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.