facebook

August Cena vinohradského diváka August

Zakoupit vstupenku

O hře

  Vracíte se pravidelně do hlediště Divadla na Vinohradech? Koupili jste si některé naše předplatné? Chcete svým hlasem ovlivnit hodnocení repertoáru? Až do konce února 2016 máte příležitost vybrat nejlepší inscenaci Divadla na Vinohradech, ocenit nejlepšího herce a herečku, autora hudby, scény a kostýmů z premiér divadelní sezony 2014/15. Hlasování probíhá  v divadle (anketní lístky) i na webu zde
 
  Herecké obsazení jednotlivých inscenací uvádíme samostatně vždy s odkazem na galerie fotografií, které vám tato představení připomenou. Prestižní ocenění hercům a spolupracovníkům Divadla na Vinohradech předáme na slavnostním večeru, který proběhne na prknech studiové scény v pondělí 7. března.  Po slavnostním vyhlášení vylosujeme z platných hlasů tři výherce, kteří získají dvě vstupenky na představení Divadla na Vinohradech a navíc ještě malý dárek z našich propagačních předmětů!

  Přijďte se v pondělí 7. března na studiovou scénu DnV pobavit a poznat tváře a životní i umělecké příběhy osobností, které jste si vybrali jako nejlepší v Divadle na Vinohradech  loňském roce. Nahlédnete do zákulisí vzniku oceněných inscenací a poznáte všechny oceněné a další herce a spolupracovníky Divadla na Vinohradech osobně u sklenky vína.  

Tvůrci

Obsazení

Nejbližší termín představení

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.