facebook

„SŇATKY Z ROZUMU OPĚT POVOLENY!"

1. 10. 2021

A to bez omezení počtu účastníků. :-) Na repertoár se v říjnu vrací inscenace Neffových Sňatků z rozumu! Přijďte se podívat na již čtyřicátou reprízu úspěšné inscenace!

SLAVNÝ NEFFŮV ROMÁN SŇATKY Z ROZUMU V JEVIŠTNÍ PODOBĚ!

Ke stému desátému výročí Divadla na Vinohradech jsme uvedli jako poctu generacím, které divadlo a celé Vinohrady a Žižkov zbudovaly, inscenaci zpracovávající látku prvních dvou dílů známé pentalogie V. Neffa Sňatky z rozumu.
To se stalo roku 2018. Nyní se úspěšná inscenace – po nucené covidové výluce – vrací do repertoáru svou již čtyřicátou reprízou!
Inscenace, která je dílem dramatika J. Vedrala a režiséra R. Lipuse, je první částí trilogie, zobrazující na literárně zpracovaných příbězích vývoj moderní české společnosti – a to ve vztahu k našemu divadlu, které ji při velké části tohoto vývoje doprovázelo.
Na repertoáru je už i druhá část trilogie, inscenace Český román podle díla Olgy Scheinpflugové.
Zveme vás na Sňatky z rozumu! Účast „svatebčanů“ je povolena bez početního omezení. :-)
Více o inscenaci zde.
Trailer zde.
Vstupenky rezervujte zde.

Foto k novince: „SŇATKY Z ROZUMU OPĚT POVOLENY!

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2022 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.