facebook

VINOHRADSKÉ POSLOUCHADLO 12. ÚNORA OD 14.00 HOD.

11. 2. 2021

Večer bez líčidel se třemi BROUSKY.

Už více než šedesát let se Vinohradské divadlo neobejde bez O. Brouska. Nezapomenutelný Otakar, patriarcha hereckého rodu, sem přišelroku 1959 a hrál zde až do své smrti v roce 2014. To už do angažmá nastoupil jeho syn Otakar mladší a první roli Andriho ve Frischově Andoře měl za sebou i jeho vnuk Ondřej.
Roku 2013 se s Otakarem ml. a Ondřejem potkal v Líčidlech R. Tamchyna – a společně telefonovali Otakarovi staršímu. V unikátním záznamu tak uslyšíte všechny tři vinohradské Brousky současně!
Otakara ml. i Ondřeje za následujících sedm let čekala na Vinohradech spousta práce. Ondřej se etabloval nejen jako jeden z nejvýraznějších českých divadelních herců nyní už střední generace, ale také jako hudební skladatel. Otec a syn spolu hrají v několika inscenacích, naposledy se oba potkávají – a vy se můžete těšit, že až nám bude umožněno hrát, uvidíte je - v Labichově SLAMĚNÉM KLOBOUKU.
V „poslouchadle“ Brousky najdete od pátečních 14.00 hod. až do konce března na divadelním kanále youtube nebo na našem webu zde.

Foto k novince: VINOHRADSKÉ POSLOUCHADLO 12. ÚNORA OD 14.00 HOD.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2021 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons - Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons - Uveďte autora - Nezasahujte do díla 3.0 Česko  |  Ochrana osobních údajů
Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.