DIVADLO NA „VINOHRADSKÉ“ V RADIOPALÁCI
23. 6. 2026
OD PODZIMU „DIVADLO V ZÁBĚHU“ Po dobu rekonstrukce budeme hrát ve zbrusu novém divadle na Vinohradské 40
„HRAJEME I V REKONSTRUKCI“
Divadlo se 120 letou tradicí nepřestane hrát a uvádět nové tituly ani v době, kdy jeho krásná, ale vybydlená budova projde velkorysou rekonstrukcí! Nic nás nezastaví.
Před časem jsme našli způsob, jak pro vás „hrát i v karanténě“. Příští tři roky, kdy budeme „hrát i v rekonstrukci“, se budeme živě setkávat v nově upraveném sále bývalého kina Květen v Radiopaláci na Vinohradské třídě 40–v Divadle na „Vinohradské“!
Najdete nás snadno – je to vlastně za rohem a jen co by kamenem dohodil.
Přes léto stěhujeme vše nezbytné, abychom pro Vás mohli hrát náš úspěšný repertoár a připravili v sezoně 2026/27 i nové premiéry!
„V záběhu“ začneme hrát první představení už na podzim!
Sledujte naše webové stránky a držte nám palce!
Děkujeme za přízeň a těšíme se na shledanou.
Vaše Divadlo na Vinohradech







