ROZLOUČILI JSME SE S BUDOVOU NA „MÍRÁKU“ PŘED JEJÍ REKONSTRUKCÍ.
23. 6. 2026
V pátek 19. června jsme se představením Pygmalionu rozloučili s naší budovou. Neloučíme se ale s naším publikem! Na podzim na shledanou v Divadle na Vinohradské v Radiopaláci!







