facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

03.12.2017 | Tereza Coufalová
Dobrý večer,
ráda bych se přidala k ostatním a poděkovala za úžasné představení Hašlera, které mě, jako vlastenku, dohnalo až k slzám.
Zároveň na Vás mám malou prosbu a dotaz. Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou ještě nemáte program ke hře Soudce v nesnázích. Program mám že všech her, na kterých jsem u Vas byla, až na tuhle.
Děkuji za odpověď a přeji pěkný advent.
Tereza Coufalová

Milá paní Coufalová,
moc děkuji za všechny, kteří se na Hašlerovi podílejí.
Prosím, prozraďte mně svou poštovní adresu (kterou nezveřejním) a program na Soudce v nesnázích Vám rád pošlu.
Hezký den
Tomáš Töpfer

29.11.2017 | Alena Dvořáková
Milý Tomáši. Moc se mi líbila ta oslava 110.let Vinohradské scény.Ale i ta premiera Hašlera.Je vidět,že jste stále na úrovni.Moc děkuji za krásné chvíle .Jen tak dále!!!!!!!!!!!.Ahoj Alena méďa Béďa.

Milá Aleno,
děkuji za pochvalu. Hašlera vysílala ČT živě na kanále Art, ale premiéra to nebyla. Hašlera hrajeme už čtvrtým rokem!!
Díky méďo Béďo
Tomáš T.

28.11.2017 | Hanka a Dana Dvořákovy
Dobrý den pane řediteli,

rády bychom Vám touto cestou poděkovaly za krásné oslavy 110. let od otevření divadla. Oba dva večery byly pro nás velice příjemně strávené. Zároveň bychom touto cestou chtěly poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách obou večerů neboť pro nás připravili nezapomenutelné zážitky.

Do dalších 110. let přejeme: Jen tak dál!

Zdraví

Hanka a Dana Dvořákovy

Milé dámy,
děkuji. Rád to uměleckému šéfovi Juraji Deákovi, který slavnostní večer režíroval a šéf dramaturgovi Janu Vedralovi, který jej zkomponoval a všem, kteří se na něm podíleli, vyřídím.
Tomáš Töpfer

28.11.2017 | Hanka Radoňská
Dobrý den
Pane řediteli v pátek jsem navštívila představení Hašler, které nemělo opět chybu. Roli Hašlera v podání pana Rychlého bylo vynikající.

Rovněž sobotní oslava ke 110. výročí DnV bylo úžasné. Uvítání pana Šťastného nemělo chybu. Odnesla jsem si velký zážitek, na který dlouho nezapomenu. Už se těším, jak s kamarádkami 21. prosince navštívíme představení Čarodějky ze Salemu.
Hezký den Hanka

Milá Hanko,
děkuji. I já se těším na Čarodějky ze Salemu :-) Jsem pevně přesvědčen, že obohatí náš repertoár o krásné a silné představení.
Tomáš T.

27.11.2017 | Ing. Kristýna Šťastná
Vážený pane Töpfere,
děkuji za zážitky, které jsem měla možnost s přáteli zažít při 110. výročí DnV. Páteční představení Hašlera bylo výborné a byl to opravdu zážitek prožívat společně se všemi v sále přímý přenos. I spadnutí závěrečné opony, kdy šlo slyšet zajásání herců nám vykouzlilo úsměv na rtech. Po zapnutí telefonu, kdy jsme poctivě dodrželi Vaše upozornění na off-line režim mě přišla zpráva od babičky s dědou, kteří se tentokrát nemohli zúčastnit osobně, že si představení v TV znovu užili. Co se týká sobotního programu, tak uvítání pana Šťastného nemělo chybu a celý večer jsme se dobře bavili. Myslím, že překvapení na konci si budou všichni určitě ještě dlouho pamatovat :-).
Děkuji a přeji Vám, celému souboru i divadlu ještě hodně dalších zajímavých let.
Krista

Milá Kristo,
děkuji za všechny. Jsem rád, že na oslavy našeho divadla bylo tolik pěkných ohlasů, včetně toho Vašeho :-)
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2017 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí