facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

22.06.2017 | Hanka Radoňská
Dobrý den

Pane řediteli musím Vám opět napsat pár řádek. Včera jsem navštívila představení "Zkrocení zlé ženy" a opět bylo toto představení jako vždy vynikající. Herecké výkony herců panů Filipa Blažka, Otakara Brouska, pana Vlacha, paní Elsnerové, no zkrátka všech ostatních byl úžasný a zaslouží veliký dík.

Moc se těším na září jak s kamarádkami vstoupíme do Klubu členů DnV.
Přeji Vám krásné léto a v září se moc a moc budu těšit
.Hanka

Milá Hanko,
děkuji mnohokrát. Mám radost, že budeme mít nové členy našeho klubu. Právě pro ně chystáme v nové sezóně několik akcí. Jednou z nich bude například možnost zúčastnit se 23. a 24. listopadu přímého přenosu z našeho divadla ke 110. výročí. a ještě další překvapení. O všem budou členové klubu včas informováni.
Hezké léto
Tomáš Töpfer

20.06.2017 | Veronika Jakubová
Vážený pane Topfere,
15.6. jsme zhlédli inscenaci Zvěstování aneb Bedřichu... a byli jsme velmi potěšeni a pobaveni humornými dialogy i situacemi a především jiskřivou hereckou souhrou a vyrovnanými výkony všech aktérů ( i paní nápovědky :) Škoda jen, že v hledišti nás bylo sotva 30. Takováto skvělá inscenace si jistě zaslouží lepší propagaci a vyprodané studio. Anotace k inscenaci rozhodně nebyla důvodem naší návštěvy, spíše působila odrazujícím dojmem. Nebylo by možné podpořit úsilí všech tvůrců zajímavější a působivější propagací tak, aby inscenace nezapadla a udržela se na repertoáru?
Přejeme krásné léto a hodně tvůrčích sil do další divadelní sezóny.
Veronika s rodinou

Milá Veroniko,
děkuji za dopis. jsem moc rád, že se vám inscenace líbila. Myslím však, že nám trochu křivdíte. Divadlo není ani velký obchodní řetězec, nebo prodejce automobilů, a tak můžeme dělat propagaci jen z našich velmi skromných prostředků. Domnívám se, že ji neděláme zas tak špatně. O tom se můžete přesvědčit, když se porozhlédnete po ostatních divadlech a jiných kulturních institucích. Menší návštěvnost na představení, kterou jste zažili je spíše způsobena (tak jako každý rok) červnovými tropickými dny, kdy diváci dávají už přednost pobytu u řek, přehradních nádrží :-) a v zahradních restauracích. Upřímně se tomu nedivím a těším se zase na podzim, kdy na některá představení budete jen těžko shánět vstupenky. Tak to prostě u divadla chodí. Co se týká propagace, pak stále nejlepší a nejúčinnější reklamou je, navzdory všem marketingovým nástrojům, pověst od úst k ústům. Pokud se vám představení líbilo, pobavilo vás a potěšilo, pak jej můžete doporučit svým známým. "Zvěstování" aneb "Bedřichu ty jsi anděl" na repertoáru zůstává i přes jedno červnové, ne zcela zaplněné hlediště.
Hezké léto a na shledanou v příští sezóně v Divadle na Vinohradech.
Tomáš Töpfer

20.06.2017 | Kateřina Pevná
Dobrý den pane řediteli,
velmi rádi chodíme do vašeho divadla a proto jsme se rozhodli, že naší kolegyni darujeme k životnímu jubileu dárkový poukaz na divadelní představení.
Jaké však bylo mé zklamání, když mi včera (tj.19.6.) paní v pokladně sdělila, že tyto poukazy na příští sezonu ještě nejsou k dispozici. Nechápu, proč není možné koupit poukázku bez konkrétního data představení. Moc nás to mrzí, ale museli jsme bohužel zvolit jiné divadlo, kde jsou dárkové poukazy na příští sezonu již k dispozici.
I přesto Vám přejeme krásné léto a do nové sezony mnoho spokojených diváků.
Za celý kolektiv
Kateřina Pevná
Neratovice

Milá paní Pevná,
to mě moc mrzí, že jste neměli trochu více trpělivosti :-(
Všechny dárkové poukazy byly vyprodány a tisknou se právě nové.
Snad tedy obdarujete příště někoho právě návštěvou našeho divadla. V nové sezóně chystáme řadu pěkných premiér a myslím, že i ty, které jsou již na repertoáru budou hezkým, například vánočním dárkem.
Hezké léto
Tomáš Töpfer

07.06.2017 | Zdena
Vážený pane řediteli, proč je generálka a premiéra Lva v zimě od sebe daleko a ne jeden den, jak to bývá obvyklé? A kdy bude znám dramaturgický plán na výroční sezonu? Děkuji Zdena

Milá Zdeno,
premiéra Lva v zimě byla přesunuta na 21.října. Den předem, tedy 20.10. dopoledne bude veřejná generálka. Tedy jako obvykle. Dramaturgický plán je hotov a v nejbližších dnech jej najdete na našich webových stránkách. První premiéry příští sezóny Lev v zimě a Ifigenie v Aulidě jsou již zveřejněny, další budou následovat.
Děkuji za dotaz
Tomáš Töpfer
P.S. Dnes večer (7.6.) je již dramaturgický plán zveřejněn na našich stránkách v rubrice "připravujeme".

01.06.2017 | Hanka a Dana Dvořáková
Dobrý večer pane Topfere,

rády bychom poděkovaly ještě jednou všem hercům a režii za skvělé představení Periferie.

Zároveň bychom se rády zeptaly. Chceme do konce sezóny stihnout hru Velká mela aneb Francouzská kuchyně. A velice by nás zajímalo, zda-li již v představení hraje Tereza Bebarová nebo ještě Klára Cibulková?

Děkujeme za odpověď.

Zdraví

Hanka a Dana Dvořákovy

Milé dámy,
děkuji za všechny z Periférie. Myslím, že tato premiéra byla skutečným vrcholem letošní sezóny. Děkuji vám i ostatním za skvělé ohlasy.
Do Velké mely nastoupí Tereza Bebarová nejdříve v příští sezóně. Rehabilitace probíhá déle, než jsme si původně mysleli :-(
Hezký den
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2017 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí