facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

19.01.2017 | Rostislav Roček
Vážený pane řediteli,
po několikeré návštěvě Vašeho divadla jsem žádal Vaší paní uvaděčku o tzv. Obsazení(míněno prostý dvoulist),vždy však bez úspěchu . Taktéž je smutný pohled na prázdné vývěsní vitrínky pro aktuální obsazení ve vnitřním prostoru,které pamatují tak slavná jména tvořící historii Vašeho divadla.
Budu Vám vděčný ,pokud těmto drobnostem věnujete Vaší pozornost,neboť i tyto maličkosti přispívají ke spokojenosti Vašich návštěvníků.
S ústou
Rostislav Roček

Vážený pane Ročku,
nejsem si jist, zda jsem porozuměl vaší připomínce. Prosté dvoulisty s obsazením naše divadlo netiskne. Proto Vám je ani paní uvaděčka nemůže nabídnout. Obsazení je vždy v divadelním programu, které mají všechny uvaděčky. Pokud máte na mysli vitrínky s aktuálním obsazením, pak v nich vždy visí aktuální alternace, pokud je role alternována. Není-li žádná změna v obsazení, pak je vždy kompletní obsazení uvedeno v programu. Často kontroluji, jestli je obsazení té, či oné alternované role správně ve foyeru vyvěšeno. Zatím jsem žádnou chybu nezaregistroval. Snažíme se, aby naše divadelní programy byly kvalitní, reprezentativní a obsahovaly ucelené informace. Zatím jsem právě na naše programy v krásném novém obalu a s dobře volenými texty i fotografiemi měl pouze dobré ohlasy. Jsou diváci, kteří si naše divadelní programy archivují a oceňují jejich novou podobu.
Myslím, že právě na maličkosti, které přispívají ke spokojenosti diváků, jak píšete, klademe velký důraz. Ve foyeru jsou například zdarma k dispozici naše noviny a obsazení her je možné snadno zjistit i na našich webových stránkách, které neustále vylepšujeme a aktualizujeme.
Možná jste si nevšimnul nových, digitálních "obrazů" v hlavním vstupu a třeba jste přehlédl i velkoplošnou obrazovku s ukázkami na průčelí divadla. I tam se můžete v krátké ukázce obsazení hry dozvědět. Myslím, že toho nového, ke spokojenosti našich návštěvníků je docela dost.
Hezký den
Tomáš Töpfer

18.01.2017 | Rozsypal Ivo
Dobrá den, moje dcera Nelinka je Vaším obdivovatelem a rád bych pro ní získal Vaše foto s věnováním, myslíte že to to nějak šlo?
Děkuji za info
Ivo Rozsypal Čáslav

Když mně dáte vaší poštovní adresu, tak ji rád pošlu.
Tomáš Töpfer

16.01.2017 | Jan Adam
Dobrý den já už jsem vám jednou psal a moc rád bych se vás na něco zeptal. Je mi 15 let a moc rád bych se stal hercem a rád bych si zahrál ve vašem divadle a proto se ptám co je potřeba abych se stal hercem a jestli je potřeba maturita, protože známkově to se mnou není moc dobré. Předem vám děkuji za odpověd

Milý Jene,
k tomu aby ses stal hercem je potřeba vystudovat některou divadelní školu. K přijetí na vysokou školu, DAMU v Praze, nebo JAMU v Brně, je podmínkou středoškolské vzdělání ukončené maturitou. Studium na střední škole, konzervatoři je rovněž ukončeno maturitou. Takže z toho vyplývá, že se bez maturity neobejdeš!! Pro přijetí na některou z divadelních škol je ovšem zásadní podmínkou absolvovat talentové zkoušky. Jestli se Ti podaří na některou školu takové zkoušky úspěšně vykonat ještě to nezaručuje, že se v herectví uplatníš. Je to profese, ve které na sobě musíš pracovat celý život. Rozhodně Ti ovšem doporučujii, aby ses zlepšil v prospěchu. Vzdělání je důležité v každé profesi a herectví není výjimkou!!
Tomáš Töpfer

14.01.2017 | Olga Švachoučková
Pane řediteli, viděla jsem poslední dobou u Vás tři pěkná představení. Sluníčkáři, Když ptáčka lapají a Romeo a Julie. Těším se ještě na Loupežníka a všechna další DENNÍ představení. Kéž jich bude co nejvíce !!!!

Milá paní Švachoučková,
snažíme se dopolední představení nasazovat jak jen to je možné. I v budoucnu se o to budeme pokoušet, když nám to provoz divadla dovolí. Snažíme se nasazovat i odpolední představení v sobotu.
Děkuji za hezký dopis.
Tomáš Töpfer

14.01.2017 | Petr Sekal
Dobrý den pane Töpfere přeji vám všechno nejlepší k narozeninám a hodně úspěchu v životě přeje pan Sekal.

Děkuji.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2017 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí