facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

18.10.2017 | Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice
Dobrý den, vážený pane řediteli, chtěli bychom Vás požádat o více dopoledních představení pro studenty. Každoročně navštěvujeme Vaše představení a velmi se nám líbí, ale z důvodu malé nabídky a velkého zájmu se nám vždy nepodaří představení navštívit.
Děkujeme za odpověď
studenti třídy H4A

Milí studenti,
děkuji velice za váš zájem. Provoz divadla nám bohužel neumožňuje hrát dopoledne častěji. Vždy když je to možné, tak dopolední představení nasazujeme. alespoň jednou, někdy i dvakrát v měsíci. Hrajeme však také někdy v sobotu odpoledne, což by se vám mohlo také hodit. Jsem rád, že se k nám z Českých Budějovic chystáte a když se spojíte s naším obchodním oddělením, jistě najdete v novém roce nějaký vhodný termín.
Děkuji za dopis
Tomáš Töpfer

17.10.2017 | Tomáš Herman
Dobrý den pane řediteli,
Nenapadlo Vás někdy napsat divadlo o Četnických Humoreskách? Vím, že to byl seriál ale určitě by to byl skvělý námět i jako divadlo.
Pozvat na hostování Béďu (Ivana Trojana) a Vy opět jako Arazim a o zábavu by nebyla nouze! :))

Jsem milovník divadla ale ještě větší milovník starých dobrých Četnických Humoresek!

O Vánocích se chystáme na několik představení do Vašeho divadla! I když, to máme přes celou republiku :)

Děkujeme, že hrajete pořád stejně skvěle! :))

Tomáš a Zdenička :)

PS: Vím, že to zde nepatří ale vzpomenete si někdy na natáčení Četnických Humoresek?

Milý pane Hermane,
bohužel mě něco podobného nikdy nenapadlo. Četnické humoresky byl televizní seriál a nikoliv dramatický text pro divadlo, které má zcela jiné zákonitosti a je to zcela rozdílná disciplína. Jsem rád, že i po mnoha létech mají Humoresky u diváků úspěch, ale nechme je na televizní obrazovce.
To, že se vydáte k nám do divadla přes celou republiku mě těší a věřím, že Vás potěšíme a nezklameme.
děkuji za hezký dopis
Tomáš Töpfer

12.10.2017 | Tereza Peterková
Vážený pane řediteli, v zimě jsme navštívili se žáky
naší Soš cestovního ruchu v Českých Budějovicích krásné představení Vašeho divadla -tragédii "Romeo a Julie". Všichni / a pro některé to byla první návštěva pražského divadla/ byli nadšeni a dotazují se na další zájezd do divadla. Neplánujete opět zařadit některou z vašich her na dopolední časy? Večerní představení pro nás bohužel /vzhledem ke vzdálenosti/ z organizačních důvodů nepřichází v úvahu. Díky, že myslíte i na mladou diváckou generaci! S pozdravem Tereza Peterková

Milá paní Peterková,
dopolední představení nasazujeme. V listopadu i v prosinci vždy po jednom dopoledni. Bohužel nám provoz divadla neumožňuje hrát v dopoledních hodinách častěji. V příštím roce v tom budeme pokračovat. Občas hrajeme i odpolední představení v sobotu od 14 hodin.
Děkuji za dopis a Váš zájem. Jsem rád, že mělo naše představení u Vašich studentů úspěch.
Tomáš Töpfer

20.09.2017 | Ludmila Štindlová
Dobrý den, pane řediteli,
včera jsme shlédli krásné představení Periférie se skvělými výkony jak obou hlavních představitelů, tak pana Bareše. Jednu připomínku ale musím napsat - režijní nápad s najíždějící lokomotivou je velmi pozoruhodný, ale svítící světla do očí jsou velmi nepříjemná a ohrožující zrak. Včera hlavně to levé. Museli jsme si zakrývat oči. Myslím, že nebude těžké tuto vadu na kráse odstranit.
S pozdravem, Ludmila Štindlová

Milá paní Štindlová,
na Vámi zmiňovaném představení jsem nebyl, ale rozhodně to proberu s naším vedoucím osvětlovačů. Děkuji za připomínku. Věřím, že Vám tato drobnost nezkazila zážitek z představení.
Tomáš Töpfer

16.09.2017 | ladislav hruška
Drahé Vinohrady,
občas vezmeme rodinu ,mikrobus a jedeme na představení k Vám, i když je to ruky, nevadí. už jen přípravy k odjezdu jsou svátkem , dámy ke kadeřníkovi....a jede se ...a velké těšení ....miluji ty chvíle..kdy odložíme v šatně kabáty a vstoupíme do hlediště .. Vy.. to asi už nevnímáte ,ale toto divadlo má svou specifickou ...nádhernou vůni... totéž včera Pygmalion...byl přenádherný moc se to představení povedlo ...děkujeme děkujeme.... děkujeme.. jste úžasní... těšíme se zase... Hruškovi Děčín

Milí Hruškovi,
moc děkuji za krásné psaníčko. Včera jste byli skvělé publikum a my jsme si ten večer, díky vám, užívali. Věřte, že mám stále podobné pocity při vstupu do sálu jako vy. I po těch létech.
Hezké pozdravy do Děčína.
Na shledanou zase někdy v divadle.
Tomáš Töpfer

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2017 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí