facebook

Napište řediteli

Na tomto místě nám můžete sdělit příjemné i nepříjemné zážitky z našeho divadla.

Napsali jste:

26.04.2017 | Petr Kubát
Dobrý den pane řediteli, byli jsme na včerejším představení "Když ptáčka lapají", které bylo náhradním programem za původní představení "Velká mela". Chtěl bych vám osobně, hercům i ostatním členům týmu Divadla na Vinohradech poděkovat, za zvládnutí této změny programu, laskavou a profesionální formou. To, že jsme byli o změně programu informováni předem mailem, pak ještě na místě v divadle a pokud bychom nedorazili, bylo by nám vstupné automaticky vráceno na účet považuji za nadstandard. A Vaší osobní omluvu na forbíně před představením považuji za velmi milou a příjemnou. Přání k narozeninám herečce Šárce Vaculíkové při závěrečné děkovačce pak bylo milou tečkou za pěkným představením. Je příjemné, když Divadlo na Vinohradech, které je naší srdeční záležitostí, má ředitele jako jste Vy. Díky. Petr a Karin Kubátovi, Kytlice

Milí Kubátovi,
moc děkuji za krásná slova. Změna představení je vždy pro diváky nepříjemná. Umím si velice dobře představit , jak mohou být diváci rozladění, když si dva měsíce předem vyberou představení, které pak nakonec neuvidí. Snažíme se vždy, pokud to jde, nahradit inscenaci plnohodnotně a ještě , pokud možno ve stejném žánru. Tedy tentokrát to byla komedie za komedii. Jsem rád, že jste se dobře bavili a že jsme vás nezklamali. Velká mela bude mít bohužel teď chvíli nucenou přestávku, dokud se Václav Vydra neuzdraví. Budu rád, když nám zachováte přízeň.
Na shledanou zase někdy na Vinohradech.
Tomáš Töpfer

25.04.2017 | Helena Čermáková
Dobrý den, prosím vyřiďte náš pozdrav a poděkování za pěkně prožitý večer ve zkušebně divadla s pány P.Nečasem a R.Tamchynou. A těšíme se na další pěkné chvíle H.Čermáková, M.Janáková, R.Talacková, V.Pitrová

Milé dámy,
rád oběma účinkujícím vaši pochvalu předám.
Děkuji
Tomáš Töpfer

24.04.2017 | Jan Červenka
Dobrý den,
před cca 10-ti lety jsem na ČT shlédl inscenaci, která měla v názvu mmj. "plukovník" a ve které jste hrál i Vy. Proč to píši?
Napadlo mě, že byste mohli některé záznamy představení ve spolupráci s CT nebo i sami zpřístupnit. Mně se jedná o představení Hostina u Petronia s úchvatným Vladimírem Dlouhým v titulní roli císaře Nera. Nezapomenutelné, ale myslím že možná připomenutelné ze záznamu. Uvažujete o takové možnosti?
S pozdravem
Jan Červenka

Milý pane Červenko,
ta inscenace, kterou jste viděl, se jmenovala Jacobowski a plukovník. Hrála se v režii Jiřího Menzela v letech 1996-98. Inscenaci zaznamenala, stejně jako Hostinu u Petronia Česká televize. Pokud nejsou obě uloženy v archivu a nejsou přístupné pro veřejnost, pak je to jistě kvůli autorským právům. Ty nám bohužel, stejně jako televizní záznam, nepatří. Svůj dotaz musíte položit České televizi. Jedině ta má právo zmíněné přímé přenosy zveřejnit, eventuálně reprízovat na některém svém kanálu.
Děkuji za dopis
Tomáš Töpfer

23.04.2017 | Božena Sedliská
Dobrý den, pane řediteli, na setkání s Vámi
do prvního patra se nevyškrábu, abych vyjádřila své "blažené" pocity opravdu ze všech nových představení, které si coby klubistka nenechávám ujít! Tak musím učinit i dnes, po zhlédnutí "Školy žen". Všichni herci byli výborní, všechny za tu dlouhou dobu znám a mám je ráda. Dnes musím zvláštní obdiv věnovat novému hostu Dominicku Benediktovi, který předvedl svou všestrannost v herectví a pohybovému, až akrobatickému nadání v míře málo vídané.
Gratuluji, těším se v květnu na Langrovu Periférii a samozřejmě i na podzimního Lva v zimě!
Božena Sedliská

Milá paní Sedliská,
díky za krásný dopis. Rád jej předám všem ze "Školy žen". Budu se těšit na další setkání.
Tomáš Töpfer

21.04.2017 | Jana Bernsteinová
Vážený pane řediteli,
Chtěla bych poděkovat za včerejší představení Peer Gynt, které mě naprosto uchvátilo strhujícími hereckými výkony a celkovým perfektním zpracováním. Velice si vážím zařazení do programu klasických děl, jejichž primárním účelem není pouze pobavit diváka. Děkuji celému souboru a gratuluji k nastudování tak náročného kusu.
S pozdravem
Jana

Milá Jano,
velice děkuji jménem všech tvůrců Peer Gynta. Toto představení považuji za vrchol letošní sezóny a věřím, že se brzy jeho pověst rozšíří mezi diváky, kteří se tak trochu obávají "klasiky". Zatím máme na toto představení jen ty nejlepší ohlasy, právě jako je ten Váš.
Tomáš T.

 

Hlavní město Praha Hospodářské noviny Český rozhlas

 

© 2012-2017 Divadlo na Vinohradech, design by Media Solution
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko | ochrana soukromí